Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 grudnia 2007

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (26 listopada - 2 grudnia)

Misiek, 6 grudnia 2007, 22:10

Agencja Media Create opublikowała listę najlepiej sprzedających gier w Japonii. Zeszłotygodniowy lider – Dragon Quest IV, który wówczas w zaledwie 4 dni sprzedał się w liczbie niemal 600,000 egzemplarzy, tym razem musiał ustąpić pola aż trzem pozycjom. Wydarzeniem bieżącego notowania jest z pewnością debiut Wii Fit u naszych skośnookich braci.

Poradnik: „Belief & Betrayal: Medalion Judasza”

Redakcja GRYOnline.pl, 6 grudnia 2007, 21:10

"Belief & Betrayal: Medalion Judasza jest klasyczną grą przygodową typu point-and-click. Oznacza to, że twoim zadaniem jest zwiedzanie kolejnych lokacji, zbieranie przedmiotów i wskazówek oraz używanie ich na innych przedmiotach, miejscach lub osobach."

Rozpoczęto prace nad grą Martial Arts: Capoeira

Vercetti, 6 grudnia 2007, 20:40

Firma Graffiti Entertainment podała do wiadomości, że wraz z włoskim studiem Twelve Interactive pracuje nad nową grą akcji, łączącą w sobie elementy bijatyki i RPG. Martial Arts: Capoeira, bo o niej mowa, ukaże się na rynku w ostatnim kwartale przyszłego roku.

Nintendo ujawnia daty premier swoich produktów

Vercetti, 6 grudnia 2007, 19:30

Choć wielu wydawców skupia się na tym, aby w nadchodzącym okresie świątecznym sprzedać klientom jak najwięcej egzemplarzy swoich hitów, niektórzy z branżowych gigantów wybiegają już nieco w przyszłość i informują opinię publiczną o własnych planach na kolejny rok. Tak uczyniło dzisiaj Nintendo, które ujawniło daty premier gier, jakie zamierza wypuścić na europejski rynek w ciągu kilku najbliższych

Sega myśli o stworzeniu Dreamcasta 2?
Sega myśli o stworzeniu Dreamcasta 2?

Vercetti, 6 grudnia 2007, 18:30

Ponad sześć lat minęło od momentu, kiedy koncern Sega z przyczyn finansowych zaprzestał produkcji konsoli Dreamcast i pozwolił, aby sprzęt ten został wyparty z rynku przez platformy konkurencji. Choć większość graczy zdążyła już zapomnieć o minionych wydarzeniach, niewykluczone, że pamięć o Dreamcaście zostanie im wkrótce przywrócona.

Trzeci zwiastun GTA IV już dziś
Trzeci zwiastun GTA IV już dziś

Vercetti, 6 grudnia 2007, 16:55

Zaledwie kilka godzin dzieli nas od ujrzenia trzeciego trailera gry Grand Theft Auto IV, jednej z najważniejszych premier 2008 roku. Reklamujący nowe dzieło zespołu Rockstar Games zwiastun zadebiutuje w sieci punktualnie o 21:00 polskiego czasu. Kilkudziesięciosekundowy film będzie nosił nazwę „Move up, ladies” i zostanie udostępniony na oficjalnej stronie producenta.

Kolejny dodatek do gry The Sims 2 oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2007, 15:08

W przyszłym roku na rynku zadebiutuje kolejny, siódmy już dodatek do gry The Sims 2. Rozszerzenie będzie nosić tytuł FreeTime (w polskiej wersji Czas wolny), a za jego powstanie odpowiada studio Electronic Arts Redwood Shores.

Darmowa Daikatana w ofercie serwisu GameTap

Elrond, 6 grudnia 2007, 13:52

Nieco ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy Was, iż serwis GameTap udostępnił za darmo do końca roku możliwość pobrania gry Psychonauts. Teraz mamy natomiast dobrą wiadomość dla miłośników gier akcji – podobna promocja spotkała zapowiadaną niegdyś jako rewolucyjną lecz niestety chłodno przyjętą przez graczy Daikatanę.

Ryu, Chun-Li i Ken powrócą w Street Fighter IV
Ryu, Chun-Li i Ken powrócą w Street Fighter IV

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2007, 11:26

Już za niespełna dwa tygodnie, do amerykańskich kiosków trafi styczniowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, którego główną atrakcją będzie obszerna zapowiedź nowej gry z serii Street Fighter. Przedsmak tego, co przygotowali redaktorzy popularnego w Stanach Zjednoczonych czasopisma, dał nam dziś serwis 1Up.

Europejska premiera Dragon Quest Swords odbędzie się wiosną 2008 roku
Europejska premiera Dragon Quest Swords odbędzie się wiosną 2008 roku

Przemysław Zamęcki, 6 grudnia 2007, 11:05

To już trzecie uderzenie Square Enix dzisiaj, po informacjach dotyczących europejskich premier gier Final Fantasy XII: Revenant Wings i The World Ends With You. Tym razem mamy nowe, ciekawe wiadomości dotyczące gry o trochę przydługim tytule - Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors.

Webstar Internautów dla GRY-OnLine!
Webstar Internautów dla GRY-OnLine!

Redakcja GRYOnline.pl, 6 grudnia 2007, 10:59

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w zakończonej, trzeciej już edycji prestiżowego konkursu Webstarfestival w kategorii „Kultura i Rozrywka” tytuł Webstar Internautów otrzymała strona www.gry-online.pl!

The World Ends With You nową propozycją Square Enix
The World Ends With You nową propozycją Square Enix

Przemysław Zamęcki, 6 grudnia 2007, 10:05

Po dzisiejszej informacji o ogłoszeniu przez Square Enix europejskiej premiery Final Fantasy XII: Revenant Wings, to już kolejne informacje mogące wprawić miłośników jRPG i właścicieli konsolki DS w stan zachwytu.

Świąteczny Konkurs Playstation na półmetku
Świąteczny Konkurs Playstation na półmetku

Redakcja GRYOnline.pl, 6 grudnia 2007, 09:46

Nasz Świąteczny Konkurs Playstation już na półmetku. Jeszcze tylko przez najbliższe 15 dni możecie sprawdzić swoją wiedzę w walce o wspaniałe nagrody ufundowane przez Sony Poland.

Electronic Arts zapowiada kolejną party-game na Wii i DSa
Electronic Arts zapowiada kolejną party-game na Wii i DSa

Przemysław Zamęcki, 6 grudnia 2007, 09:40

Konsola Wii wszelkiego rodzaju party-games stoi, tak więc nic dziwnego, iż również koncern Electronic Arts postanowił wykroić dla siebie kawałeczek tego tortu. Dlatego też przyszedł czas, aby ujawnić światu grę zatytułowaną Ninja Reflex.

Europejska premiera gry Rock Band w marcu?
Europejska premiera gry Rock Band w marcu?

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2007, 09:31

Dokładnie za trzy miesiące mieszkańcy Starego Kontynentu będą mogli kupić najnowszą grę firmy Harmonix Music Systems, zatytułowaną Rock Band. Tak przynajmniej twierdzi jeden z redaktorów serwisu RewiredMind, który wczoraj podzielił się informacjami na temat europejskiej premiery programu.

Square Enix ujawnił date europejskiej premiery Final Fantasy XII: Revenant Wings
Square Enix ujawnił date europejskiej premiery Final Fantasy XII: Revenant Wings

Przemysław Zamęcki, 6 grudnia 2007, 08:45

Miłośnicy sagi Final Fantasy i zarazem posiadacze magicznego pudełeczka zwanego Nintendo DS od tej chwili mogą zacząć odliczanie dni dzielących ich od możliwości zagrania w Final Fantasy XII: Revenant Wings.

Deus Ex 3 prequelem?
Deus Ex 3 prequelem?

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2007, 08:29

Szczegółowa analiza zwiastunów filmowych może doprowadzić do interesujących wniosków. Przekonał się o tym niedawno jeden z redaktorów magazynu PC Zone, który odkrył prawdopodobnie bardzo istotną informację na temat fabuły trzeciej odsłony cyklu Deus Ex.

Nowe MMO na silniku Crysisa
Nowe MMO na silniku Crysisa

Przemysław Zamęcki, 6 grudnia 2007, 08:10

Nowopowstały koreański team deweloperski Reloaded ujawnił rozpoczęcie prac nad projektem zatytułowanym The Day. Nie byłoby w tej informacji może nic ciekawego gdyby nie fakt, że firma przy produkcji gry zamierza skorzystać z silnika graficznego napędzającego doskonale wszystkim znanego Crysisa.

Top 10 gier w US (06/12/07)
Top 10 gier w US (06/12/07)

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2007, 06:50

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. To stwierdzenie jak ulał pasuje do gry Call of Duty 4: Modern Warfare, która po kilkutygodniowej dominacji w amerykańskim rankingu bestsellerów, straciła pozycję lidera.

Steam wzbogaci się o grę Conflict: Denied Ops
Steam wzbogaci się o grę Conflict: Denied Ops

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2007, 06:45

Firma Valve Corporation poinformowała wczoraj, że gra Conflict: Denied Ops poszerzy ofertę systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Przygotowywany przez studio Pivotal Games produkt będzie można kupić i ściągnąć z Internetu w przyszłym roku.