Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 grudnia 2007

Activision Blizzard efektem połączenia koncernów Activision oraz Vivendi Games!

Jiker, 2 grudnia 2007, 21:23

Szok, news roku z perspektywy rynku elektronicznej rozrywki – zachodnie media prześcigają się w wymyślaniu określeń dla niewątpliwej bomby, jaką sprawiły nam w tę niedzielę firmy Vivendi oraz Activision. Połączenie obu tychże podmiotów zaowocowało powstaniem największego gracza rynku gier, koncernu Activision Blizzard!

Wii Fit debiutuje w Japonii
Wii Fit debiutuje w Japonii

Jiker, 2 grudnia 2007, 16:15

Już w trakcie pierwszej oficjalnej prezentacji programu Wii Fit, do której doszło w trakcie lipcowych targów E3, orzekliśmy, że z pewnością osiągnie on spory sukces i będzie kolejnym bestsellerem w dorobku firmy Nintendo. Słowa te potwierdziła japońska premiera zestawu, do której doszło w ubiegłą sobotę.

Przenośne Wild ARMs XF również poza granicami Japonii

Jiker, 2 grudnia 2007, 15:29

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników kowbojskiej serii taktycznych jRPG pod tytułem Wild Arms. Najnowsza jej odsłona – wydana w Japonii we wrześniu bieżącego roku Wild ARMs XF – trafi do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych, a być może i Europy.

Udostępniono kolejną paczkę utworów do Guitar Hero II

Jiker, 2 grudnia 2007, 15:04

Firma Harmonix nie zapomniała o drugiej odsłonie cyklu Guitar Hero i jej fanach. W ramach usługi Xbox Live wydała właśnie kolejną paczkę utworów przeznaczoną do ostatniej swojej pozycji wydanej przy współpracy z RedOctane. Dodatek otrzymał nazwę Indie Label Pack II.

Nowe informacje na temat pierwszego dodatku do gry Warhawk
Nowe informacje na temat pierwszego dodatku do gry Warhawk

Jiker, 2 grudnia 2007, 14:51

Pierwsze dokładne informacje na temat pierwszego oficjalnego dodatku do gry Warhawk przekazaliśmy Wam dokładnie tydzień temu. Od tamtego czasu przedstawiciele producenta gry, firmy Incognito Entertainment, podzielili się z nami kolejnymi istotnymi szczegółami.

Łatka do Assassin's Creed w wersji dla PS3 już dostępna

Jiker, 2 grudnia 2007, 14:24

Francuski koncern UbiSoft dotrzymał słowa i opublikował specjalną łatkę, przygotowaną z myślą o posiadaczach Assassin’s Creed w wersji dla PlayStation 3. Patch ważący blisko 25 MB zostanie pobrany automatycznie w momencie uruchomienia gry na konsoli podłączonej do sieciowej usługi PlayStation Network.