Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 grudnia 2007

Czy Call of Duty 5 zaserwuje nam historię opartą o wydarzenia z II wojny światowej?

Jiker, 8 grudnia 2007, 20:29

Call of Duty 5 powrotem do realiów II wojny światowej? Zachodnie media wyciągają na światło dzienne ofertę pracy wewnętrznego studia Treyarch, która mogłaby to sugerować.

Popularni Sąsiedzi powrócą jako gra na PC, DSa i Xboxa 360
Popularni Sąsiedzi powrócą jako gra na PC, DSa i Xboxa 360

Przemysław Zamęcki, 8 grudnia 2007, 17:45

Przygody pary nieporadnych sąsiadów, Pata i Mata, postanowiło przypomnieć nam studio Centauri Production, które polskim graczom znane jest głównie dzięki grze Tajemnica Jantaris.

Bungie pozostaje przy Xboxie 360

Przemysław Zamęcki, 8 grudnia 2007, 16:50

Myliłby się ten, kto by myślał, iż po odzyskaniu niezależności studio Bungie przekształci się nagle w fabrykę multiplatformowych tytułów. Związane z Microsoftem, znane głównie z serii Halo, nie zamierza zmieniać swojej polityki wydawniczej.

Demo Devil May Cry 4 dopiero w przyszłym roku

Przemysław Zamęcki, 8 grudnia 2007, 15:20

Niestety, nie potwierdziły się informacje o tym, jakoby jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia na Xbox Live Marketplace i PlayStation Store miało ukazać się demo gry Devil May Cry 4.

Nintendo planuje redukcję liczby reklam Wii

Jiker, 8 grudnia 2007, 12:28

Internetowe wydanie brytyjskiego dziennika The Times donosi, że japoński oddział firmy Nintendo poważnie zastanawia się nad zredukowaniem liczby reklam konsoli Wii. Decyzja ta ma być skutkiem nieoczekiwanego wzrostu popularności najnowszej stacjonarnej platformy japońskiego koncernu.

Japonia - udany debiut Lost Odyssey

Jiker, 8 grudnia 2007, 12:00

Światowa premiera gry Lost Odyssey – największej pod względem objętościowym pozycji na konsolę Xbox 360 – już za nami. W najnowsze dzieło Hironobu Sakaguchiego zagrywają się obecnie Japończycy, a przynajmniej tych kilkadziesiąt tysięcy, które zdecydowało się na zakup przygód nieśmiertelnego Kaima.