Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 grudnia 2007

Poradnik: SimCity Społeczności

Redakcja GRYOnline.pl, 3 grudnia 2007, 21:32

"Witaj w poradniku do SimCity: Społeczności - piątej części serii o budowie miasta. Choć ta odsłona jest zdecydowanie najmniej skomplikowana ze wszystkich, zawiera kilka elementów, które wymagają dość szczegółowego objaśnienia. Mam nadzieję, że niniejszy poradnik rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące mechaniki rozgrywki i zasad rządzących metropoliami."

Mata Hari – premiera opóźniona
Mata Hari – premiera opóźniona

Vercetti, 3 grudnia 2007, 20:30

Planowana na przyszłoroczną wiosnę przygodówka Mata Hari trafi do sprzedaży z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Odpowiedzialna za prace nad grą grupa 4Head Studios poinformowała, że zdecydowała się przełożyć datę premiery swego projektu na trzeci kwartał 2008 r.

W przyszłym tygodniu GameTap zubożeje o 7% tytułów

Vercetti, 3 grudnia 2007, 19:00

Popularny wśród amerykańskich klientów serwis sieciowej dystrybucji gier GameTap całkiem niedawno świętował fakt, że w zestawie rozprowadzanych przezeń tytułów znalazło się już blisko tysiąc pozycji. Wszystko wskazuje jednak na to, że radość była przedwczesna, bo już niebawem z oferty cyfrowego sklepu zniknie blisko 70 klasycznych projektów.

Blizzard pozostanie wierny pecetom

Vercetti, 3 grudnia 2007, 18:08

Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po wiadomości o połączeniu sił przez dwóch gigantów elektronicznej rozrywki – Activision i Vivendi Games, a wchodząca w skład drugiego z nich ekipa Blizzard Entertainment zdążyła już ogłosić światu swoje plany na przyszłość. Jak poinformował dzisiaj prezes firmy, Mike Morhaime, jego ekipa pozostanie wierna wieloletniej tradycji i w najbliższym czasie będzie tworzyć

EMPiK - Top Lista - tydzień 48 (03/12/07)

Krystian Smoszna, 3 grudnia 2007, 15:52

Zgodnie z zapoczątkowaną wiele miesięcy temu tradycją, prezentujemy Wam kolejny ranking najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Poniższe zestawienie powstało w oparciu o dane zebrane ze stu sklepów, w dniach od 26-ego listopada do 2-ego grudnia bieżącego roku.

Sony rusza z Video on Demand w 2008 roku

Łosiu, 3 grudnia 2007, 13:49

Pod koniec zeszłego tygodnia informowaliśmy o tym, że być może już w tym miesiącu europejscy posiadacze Xboxów 360 otrzymają w końcu swój serwis Video Marketplace, a w międzyczasie magazyn Variety doniósł, bazując na japońskich mediach, że i Sony czyni pewne zabiegi mające na celu wprowadzenie podobnej usługi.

Remake oryginalnego NiGHTS into Dreams... tylko dla Japończyków

Przemysław Zamęcki, 3 grudnia 2007, 13:23

Niedawno informowaliśmy, że przygotowywany jest remake oryginalnej wersji gry NiGHTS into Dreams…, która w 1996 roku ukazała się na konsolę Sega Saturn. Docelową platformą miałaby być PlayStation 2, zaś pierwsze screeny z tej produkcji udostępnił japoński magazyn Famitsu.

Co nowego na Xbox Live Arcade?

Przemysław Zamęcki, 3 grudnia 2007, 11:40

Już jutro nastąpi dla wszystkich posiadaczy Xboxów 360 ważny dzień, w którym będą oni mogli zapoznać się z nowinkami, jakie Microsoft zdecydował się wprowadzić do interfejsu użytkownika konsoli. Jednocześnie dowiadujemy się, że rusza wielka obniżka cen w usłudze Xbox Live Arcade.

Darmowy produkt dla posiadaczy uszkodzonych gitar do gry Rock Band
Darmowy produkt dla posiadaczy uszkodzonych gitar do gry Rock Band

Krystian Smoszna, 3 grudnia 2007, 11:29

Koncern Electronic Arts postanowił udobruchać tych użytkowników gry Rock Band, którzy w zestawie z programem nabyli uszkodzoną gitarę. Wydawca nie tylko wymieni wadliwy instrument, ale zaoferuje również darmowy produkt ze swojego katalogu.

Wkrótce ruszą ponowne beta testy gry Warhammer: Age of Reckoning

Przemysław Zamęcki, 3 grudnia 2007, 11:15

Mythic Entertainment, producent oczekiwanej z pewnością przez wielu graczy na całym świecie gry MMORPG zatytułowanej Warhammer Online: Age of Reckoning poinformował w swoim newsletterze, że jest już prawie gotowy do rozpoczęcia kolejnych beta testów swojego produktu.

Call of Duty 5 i Guitar Hero IV w planach firmy Activision
Call of Duty 5 i Guitar Hero IV w planach firmy Activision

Krystian Smoszna, 3 grudnia 2007, 11:01

Informacja ta nie powinna być dla nikogo niespodzianką, ale z obowiązku wspomnieć o niej trzeba. Firma Activision w niedalekiej przyszłości zaoferuje nam kilka nowych gier, wśród których znajdą się m.in. piąta odsłona cyklu Call of Duty oraz czwarty odcinek serii Guitar Hero.

Activision Blizzard - najważniejsze fakty

Łosiu, 3 grudnia 2007, 10:08

Wczoraj, ku zaskoczeniu niemalże wszystkich, doszło do połączenia dwóch dużych zachodnich wydawców gier, firmy Activision i oddziału korporacji Vivendi znanego jako Vivendi Games, co zapoczątkowało istnienie tworu o nazwie Activision Blizzard. Ponieważ mariaż ten wywołał niezliczone ilości komentarzy i teorii na forach, w tym newsie przedstawiamy kilka istotnych faktów związanych z nową sytuacją.

Forza Motorsport 2 wzbogaci się w piątek o nową trasę i samochody
Forza Motorsport 2 wzbogaci się w piątek o nową trasę i samochody

Krystian Smoszna, 3 grudnia 2007, 10:05

Już w najbliższy piątek użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli kupić nowe dodatki do drugiej odsłony cyklu Forza Motorsport 2. Wśród przygotowanych przez firmę Turn 10 Studios atrakcji znajdą się niewidziane wcześniej pojazdy oraz premierowa trasa.