Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 grudnia 2007, 21:10

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: „Belief & Betrayal: Medalion Judasza”

"Belief & Betrayal: Medalion Judasza jest klasyczną grą przygodową typu point-and-click. Oznacza to, że twoim zadaniem jest zwiedzanie kolejnych lokacji, zbieranie przedmiotów i wskazówek oraz używanie ich na innych przedmiotach, miejscach lub osobach."

„Belief & Betrayal: Medalion Judasza jest klasyczną grą przygodową typu point-and-click. Oznacza to, że twoim zadaniem jest zwiedzanie kolejnych lokacji, zbieranie przedmiotów i wskazówek oraz używanie ich na innych przedmiotach, miejscach lub osobach. Największą zaletą tej produkcji są logiczne, mądrze skonstruowane zagadki, dzięki którym nie musisz używać wszystkiego na wszystkim, by popchnąć akcję do przodu. Wystarczy, że spożytkujesz posiadane zasoby w sposób przemyślany, racjonalny, a efekty przyjdą szybko.

Niniejszy poradnik zawiera krótką prezentację osób biorących udział w intrydze oraz kompletny opis przejścia gry. Nie wszystkie przedmioty musisz zbierać w zaproponowanej w solucji kolejności. Najlepiej staraj się samodzielnie przechodzić kolejne lokacje, sięgając po poradnik tylko w wyjątkowych sytuacjach. Powodzenia!” - „Fulko de Lorche”

Belief & Betrayal: Medalion Judasza - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Belief & Betrayal: Medalion Judasza w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.