Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 grudnia 2007, 19:12

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: „The Settlers: Narodziny Imperium”

"Witamy w poradniku do gry The Settlers: Narodziny Imperium zawierającym opis przejścia wszystkich szesnastu misji wchodzących w skład kampanii. Przed rozpoczęciem zabawy radzimy przeczytać instrukcję dołączoną do polskiego wydania gry, w której znajdują się informacje na temat rozgrywki pomocne w sprawnym wypełnianiu poszczególnych zadań. Dokładna lektura instrukcji oraz poradnika sprawi, że gra nie będzie mieć przed tobą większych tajemnic."

„Witamy w poradniku do gry The Settlers: Narodziny Imperium zawierającym opis przejścia wszystkich szesnastu misji wchodzących w skład kampanii. Przed rozpoczęciem zabawy radzimy przeczytać instrukcję dołączoną do polskiego wydania gry, w której znajdują się informacje na temat rozgrywki pomocne w sprawnym wypełnianiu poszczególnych zadań. Dokładna lektura instrukcji oraz poradnika sprawi, że gra nie będzie mieć przed tobą większych tajemnic.

Ponieważ The Settlers: Narodziny Imperium jest w głównej mierze grą strategiczną, w wielu przypadkach nie istnieje jeden jedyny sposób na przejście misji. Staraliśmy się, by podane przez nas propozycje były optymalne i pozwalały na jak najszybsze wywiązywanie się z zadań, ale zachęcamy do eksperymentowania i odnajdywania własnych.” - „Louvette”

„The Settlers: Narodziny Imperium” - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry „The Settlers: Narodziny Imperium” w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.