Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed: Odyssey

Rośnie siła Assassin’s Creed - rekordowy kwartał Ubisoftu

Entelarmer, 23 lipca 2020, 11:03

Firma Ubisoft opublikowała raport finansowy za okres od kwietnia do czerwca. Minione trzy miesiące okazały się rekordowe dla wydawcy, m.in. za sprawą świetnych wyników serii Assassin's Creed i Just Dance. Spółka przybliżyła też zmiany związane z niedawnymi oskarżeniami o molestowanie i dyskryminację w firmie.

AC: Odyssey - kobieta miała być jedyną bohaterką gry

Karol Laska , 21 lipca 2020, 16:51

Kassandra miała być początkowo jedyną grywalną postacią w Assassin’s Creed: Odyssey. Pomysł ten został stanowczo odrzucony przez (już dzisiaj byłego) dyrektora kreatywnego Ubisoftu.

Assassin's Creed Valhalla może być jednak większe od Odyssey

Entelarmer, 18 maja 2020, 17:25

Internauci wypatrzyli wypowiedź głównego producenta Assassin's Creed: Valhalla, jakoby gra mogła być większa od poprzedniej odsłony. Zdaje się to stać w sprzeczności z późniejszą informacją o rzekomo mniejszej skali produkcji w porównaniu z AC: Odyssey.

Sukces Assassin's Creed - Ubisoft podsumowuje 8. generację konsol

Entelarmer, 15 maja 2020, 10:50

Firma Ubisoft podała 11 gier na konsole ósmej generacji ze swojego katalogu ze sprzedażą powyżej 10 milionów egzemplarzy. Na listę załapały się m.in. serie Assassin's Creed, Watch Dogs oraz Tom Clancy's The Division.

60 mln graczy Rainbow Six Siege. The Division 2 odrabia straty

Adrian Werner, 15 maja 2020, 09:39

Nowy raport finansowy Ubisoftu pokazał, jak dobrym pomysłem jest długoletnie wspieranie gier. Firma pochwaliła się rekordowymi wynikami Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Pomimo słabego startu bardzo dobrze radzi sobie obecnie The Division 2, a Assassin’s Creed: Odyssey zarabia znacznie lepiej niż AC Origins.

Assassin's Creed: Odyssey z darmowym weekendem

Czaruś, 18 marca 2020, 09:19

Firma Ubisoft udostępni w ramach darmowego weekendu grę Assassin's Creed: Odyssey. Oferta potrwa od czwartku do poniedziałku (19-23 marca) i dotyczyć będzie edycji na PC, Xbox One oraz PS4.

Assassin's Creed Odyssey nadal wspierane, wyszedł patch 1.5.3

Vergil, 12 marca 2020, 15:46

Firma Ubisoft udostępniła oznaczoną numerem 1.5.3 łatkę do gry Assassin’s Creed: Odyssey. Patch nie tylko depcze kilka bugów, lecz także przygotowuje grunt pod nadejście nowej zbroi dla głównych bohaterów, zwanej Ezio Roman Set.

Seria Assassin's Creed - historia potwierdzonych przecieków

Serek, 11 stycznia 2020, 11:21

Assassin's Creed to seria, której od samego początku towarzyszy zatrzęsienie przecieków. Serwis IGN postanowił prześledzić ich historię. Zapraszamy Was na małą podróż w czasie, dokumentującą potwierdzone ostatecznie plotki dotyczące marki.

Najpopularniejsze gry na GRYOnline.pl w 2019 roku

Adrian Werner, 25 grudnia 2019, 09:17

W drugiej odsłonie cyklu podsumowującego 2019 rok w serwisie GRYOnline.pl omawiamy najpopularniejsze gry wśród naszych czytelników, bez względu na datę premiery. Na pozycji lidera pozostał Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale sporo zmieniło się na reszcie listy.

Zobacz ewolucję serii Assassin's Creed w 4K

Aquma, 29 listopada 2019, 10:17

Na platformie YouTube pojawił się film obrazujący ewolucję popularnego cyklu przygodowych gier akcji Assassin’s Creed od francuskiej firmy Ubisoft. Widzimy na nim postęp, jaki w ciągu ostatnich 11 lat dokonał się w obszarze oprawy graficznej, a także zmiany, które zaszły w rozgrywce.

Ujawniono tytuły startowe Google Stadia (m.in. RDR2 i Assassin's Creed Odyssey)

Adrian Werner, 12 listopada 2019, 09:25

Poznaliśmy listę dwunastu tytułów startowych Google Stadia. Usługa w dniu premiery zaoferuje dostęp do takich gier jak Red Dead Redemption 2, Assassin’s Creed Odyssey, Mortal Kombat 11 czy trzy ostatnie odsłony cyklu Tomb Raider.

Premiera ostatniej aktualizacji AC Odyssey, debiut Chernobylite we wczesnym dostępie i inne wieści

AlexB, 17 października 2019, 14:19

Dziś piszemy o debiucie polskiego survival horroru Chernobylite we wczesnym dostępie, halloweenowej aktualizacji Sea of Thieves oraz premierze finałowego patcha do Assassin's Creed: Odyssey. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Assassin's Creed: Legion znalezione w ofercie sklepu. Czy to kolejny fake?

Entelarmer, 9 października 2019, 20:12

Austriacki sklep gameware.at zamieścił w swojej ofercie grę Assassin's Creed: Legion. Może to potwierdzać wcześniejsze pogłoski i wskazywać na rychłe ujawnienie nowej odsłony serii, o ile nie mamy do czynienia z oszustwem.

Ubisoft kończy rozwój Assassin's Creed Odyssey. Patch 1.5.1 ma być ostatnim

Bebop, 2 października 2019, 16:34

Ubisoft wkrótce zakończy rozwój Assassin’s Creed Odyssey. Wieńczący ten proces patch 1.5.1 zbiegnie się w czasie z pierwszą rocznicą premiery gry, dlatego francuski zespół przyszykował również specjalne urodzinowe atrakcje.

Seria Assassin's Creed - sprzedaż przekroczyła 140 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 28 września 2019, 10:13

Firma Ubisoft pochwaliła się, że sprzedaż cyklu Assassin’s Creed przekroczyła 140 mln egzemplarzy. Poznaliśmy również wyniki innych marek wydawcy, takich jak Far Cry, Just Dance czy Splinter Cell.

Ubisoft nie wróci do robienia mniejszych gier, takich jak... AC Unity

Froozyy, 11 września 2019, 16:54

Yves Guillemot, szef Ubisoftu, w udzielonym wywiadzie powiedział, że firma nie zamierza więcej produkować gier, w których historia starcza zaledwie na kilkanaście godzin. Zamiast tego chce się skupić na tworzeniu tytułów pozwalających na doświadczenie wielu takich przygód w jednej produkcji.

Assassin’s Creed Odyssey otrzymało tryb Discovery Tour

Aquma, 11 września 2019, 09:00

Ubisoft udostępnił tryb edukacyjny do Assassin’s Creed: Odyssey, znany pod nazwą Discovery Tour: Ancient Greece. Dodatek jest darmowy dla posiadaczy podstawowej wersji gry, ale na PC przygotowano także płatną wersję samodzielną.

AC: Odyssey – finalny epizod darmowych Zaginionych opowieści z Grecji już dostępny

Bebop, 10 września 2019, 13:35

Ubisoft przypomina o Assassin’s Creed: Odyssey przy okazji wrześniowej aktualizacji. Wraz z nią do gry trafił finał darmowej serii zadań „The Lost Tales of Greece” i edukacyjny tryb Discovery Tour, a wkrótce zadebiutuje też pakiet postaci Myrmidon.

Assassin’s Creed Odyssey - znamy datę premiery trybu Discovery Tour

Entelarmer, 4 września 2019, 20:03

Firma Ubisoft ujawniła datę premiery Assassin’s Creed Odyssey: Discovery Tour. Moduł edukacyjny do greckiej odsłony asasyńskiego cyklu ukaże się w przyszłym tygodniu.

Pierwszy odcinek DLC Los Atlantydy do AC Odyssey dostępny za darmo

Entelarmer, 26 sierpnia 2019, 16:07

Ruszyła promocja w grze Assassin's Creed Odyssey. Do końca miesiąca możecie za darmo pobrać pierwszy odcinek drugiego DLC.

Nowa darmowa zawartość w AC Odyssey, CoD Modern Warfare z dedykowanymi serwerami i inne wieści

AlexB, 7 sierpnia 2019, 16:48

Dziś piszemy o premierze dodatku Wybawcy Uldum do gry Hearthstone, milionie subskrybentów Ninjy w serwisie Mixer, kolejnym epizodzie The Lost Tales of Greece w Assassin's Creed Odyssey oraz dedykowanych serwerach w Call of Duty: Modern Warfare. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Premiera Judgement of Atlantis - finalnego odcinka DLC do AC Odyssey

Adrian Werner, 16 lipca 2019, 11:39

Dzisiaj zadebiutuje Judgment of Atlantis, czyli ostatni epizod DLC Fate of Atlantis do gry Assassin’s Creed Odyssey. Firma Ubisoft udostępniła z tej okazji nowy filmik, pokazujący co zaoferuje ta produkcja.

Modder usunął HUD-y z wielu gier. Na liście Far Cry 5 i CoD: WWII

Aquma, 15 lipca 2019, 10:02

Modder o ksywie TheJanitor stworzył modyfikacje do licznych tytułów – m.in. CoD: WWII, Far Cry 5 czy Assassin’s Creed Odyssey. Celem wszystkich omawianych modów jest umożliwienie wyłączenia tzw. HUD-ów, czyli elementów interfejsu wyświetlanych na ekranie.

AC: Odyssey - zakaz "farmowania" doświadczenia z użyciem kreatora misji

Aquma, 12 lipca 2019, 13:56

Firma Ubisoft postanowiła zakazać wykorzystywania narzędzia Story Creator do Assassin’s Creed Odyssey w celu tworzenia prostych misji, które oferują olbrzymią ilość doświadczenia. Gracze, którzy nie zastosują się do nowych reguł ryzykują karę.

Plotka: Splinter Cell powróci… jako gra VR

Entelarmer, 10 lipca 2019, 20:07

W sieci pojawiły się informacje, jakoby Facebook nawiązał współpracę z firmą Ubisoft. W ramach niej francuski wydawca ma przygotować gry dla gogli rzeczywistości wirtualnej Oculus, wśród których znajdą się nowe odsłony serii Tom Clancy's Splinter Cell oraz Assassin's Creed.