Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2019, 10:34

autor: fixumdyrdum

AC Odyssey: Judgment of Atlantis - finalny epizod DLC z datą premiery

Najnowszy i zarazem ostatni epizod rozszerzenia Judgment of Atlantis do Assassin’s Creed Odyssey zostanie udostępniony 16 lipca. Informację właśnie przekazał Ubisoft. Szykujcie miejsce na dyskach!

Aż chce się grać! / Źródło: Ubisoft - AC Odyssey: Judgment of Atlantis - finalny epizod DLC z datą premiery - wiadomość - 2019-07-04
Aż chce się grać! / Źródło: Ubisoft

Ubisoft ogłosił, że trzeci i ostatni epizod fabularnego rozszerzenia Judgment of Atlantis do Assassin’s Creed Odyssey ukaże się 16 lipca. Wcześniejsze DLC zbierały pozytywne recenzje, możemy więc przypuszczać, że i ten dodatek zadowoli fanów (i obędzie się bez kontrowersyjnych zakończeń). Na więcej szczegółów będziemy musieli jednak poczekać.

Jeśli czujecie niedosyt, ogłoszenie daty debiutu ostatniego epizodu oznacza, że we względnie niedalekiej przyszłości będziemy mogli Was pewnie poinformować o terminie premiery najnowszej części gry. Plotki z nią związane krążą po internecie już jakiś czas. Jedenasta część miała nas przenieść najpierw do starożytnego Rzymu, potem do Japonii, a najnowsza wersja zakłada, że trafimy do świata wikingów. Miało to wpływ na kształtowanie się domniemanych podtytułów. Pierwsze doniesienia wskazywały na Legion. Pojawiły się one jednak w tym samym czasie, kiedy plotki o innej produkcji Ubisoftu – Watch Dogs 3, a jak już wiemy, to właśnie hakerski sandbox będzie nosić tę nazwę. Wraz z pogłoskami o wikingach, wypłynęły informacje o podtytule Ragnarok. Informacje miały zostać potwierdzone przez Ubisoft na E3, ale twórcy nadal trzymają nas w niepewności. Póki co, ani lokalizacja, ani tytuł nie zostały jeszcze zdementowane, więc… czyżby jednak? Premiera nowej części miałaby się odbyć w 2020 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.