Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2021, 18:21

AC Valhalla: Świt Ragnaroku - Ubisoft potwierdza najbardziej ambitne DLC

Ubisoft zapowiedział dwa DLC do Assassin’s Creed Valhalla. Pierwszy z nich – Świt Ragnaroku – pozwoli się wcielić w Odyna. Drugi – Crossover Stories – trafi również do AC Odyssey i ukaże nam relację Eivora i Kassandry.

W skrócie:

  1. Ubisoft zapowiedział nowe DLC do Assassin’s Creed: Valhalla;
  2. Duże rozszerzenie Świt Ragnaroku zadebiutuje 10 marca i pozwoli wcielić się w Odyna;
  3. Crossover Stories natomiast trafi jutro do Assassin’s Creed: Valhalla i Odyssey.

Aktualizacja

Ubisoft opublikował zwiastuny do obu DLC. Materiały te możecie zobaczyć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Plotki o nowych dodatkach do Assassin’s Creed: Valhalla krążą od miesięcy. Teraz okazało się, że były one prawdziwe. Ubisoft ogłosił bowiem dwa DLC – Świt Ragnaroku oraz Crossover Stories. W pierwszym z nich przyjdzie nam wcielić się w Odyna, a w drugim przetną się drogi Eivora i Kassandry.

Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaroku

Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaroku zadebiutuje 10 marca i ma zaoferować około 35 godzin zabawy. Eivor wcieli się w nim w nordyckiego boga Odyna. Jego syn – Baldur – został porwany przez ognistego olbrzyma Surtema. Naszym zadaniem będzie poprowadzenie akcji ratunkowej i wyzwolenie uprowadzonego.

Za to DLC przyjdzie nam zapłacić 159,90 zł. Dodatkowo osoby, które złożą zamówienie na dodatek do 9 marca, otrzymają Pakiet zmierzchu zawierający kruka Posłaniec Dellingera, wierzchowca Havarda, zestaw zmierzchu oraz topór Algurnira.

Assassin's Creed: Crossover Stories

Już jutro natomiast udostępnione za darmo zostanie Assassin's Creed: Crossover Stories. Są to dwie misje, z których jedna trafi do Assassin’s Creed: Valhalla a druga do Assassin's Creed: Odyssey. Ukażą one więzi między Eivorem i Kassandrą.

Aby uzyskać dostęp do misji w Valhalli, należy osiągnąć 4. poziom Osady i ukończyć zadanie „A Wise Friend”. W Odyssey natomiast trzeba ukończyć pierwszy rozdział i dotrzeć do Megaris.

  1. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  2. Assassin’s Creed: Valhalla – poradnik
  3. Assassin’s Creed: Valhalla – strona oficjalna