Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 grudnia 2021, 19:20

autor: Ania Orzech

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - zobacz pierwszy zwiastun nowego filmu o czarodziejach

Zgodnie z zapowiedzią, wytwórnia Warner Bros. opublikowała dziś pierwszy zwiastun trzeciego już filmu o fantastycznych zwierzętach. W roli Grindelwalda zobaczymy Madsa Mikkelsena.

Wytwórnia Warner Bros., zgodnie z obietnicą złożoną przed weekendem, opublikowała dziś pierwszy zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. To trzecia część serii produkcji o czarodziejach rozgrywającej się w magicznym świecie znanym z książek autorstwa J.K. Rowling. W roli Grindelwalda zadebiutuje Mads Mikkelsen, który zastąpi Johnny’ego Deppa.

Film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a przedstawi magiczny świat w latach 30. XX wieku, nad którym kontrolę planuje przejąć rosnący w siłę Grindelwald. Z obawy przed potęgą zwolenników jednego z najniebezpieczniejszych czarodziejów w uniwersum Harry’ego Pottera Albus Dumbledore powierza Newtowi Scamanderowi i jego przyjaciołom tajną, niebezpieczną misję. W jej trakcie spotkają nowe, nieznane do tej pory gatunki zwierząt.

Za reżyserię odpowie twórca dwóch poprzednich części Fantastycznych zwierząt – David Yates. Scenariusz stworzyli J.K Rowling i Steve Kloves. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi: Jude Law, Eddie Redmayne, Mads Mikkelsen, Dan Fogler, Alison Sudol czy Katherine Waterston.

Premierę filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zaplanowano na 15 kwietnia 2022 roku. Co sądzicie o najnowszym zwiastunie?