Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 sierpnia 2019, 16:43

autor: Entelarmer

Pierwszy odcinek DLC Los Atlantydy do AC Odyssey dostępny za darmo

Ruszyła promocja w grze Assassin's Creed Odyssey. Do końca miesiąca możecie za darmo pobrać pierwszy odcinek drugiego DLC.

Do końca miesiąca Pola Elizejskie będą dostępne za darmo. - Pierwszy odcinek DLC Los Atlantydy do AC Odyssey dostępny za darmo - wiadomość - 2019-08-26
Do końca miesiąca Pola Elizejskie będą dostępne za darmo.

Od ponad miesiąca jest dostępny ostatni odcinek rozszerzenia Los Atlantydy do gry Assassin’s Creed Odyssey. Jeśli jednak jeszcze nie mieliście okazji rozpocząć zabawy z drugim DLC, Ubisoft przygotował dla Was specjalną promocję. Firma właśnie udostępniła za darmo pierwszą część dodatku o podtytule Pola Elizejskie. Oferta na razie dotyczy tylko wydań na Steama, Uplay oraz konsolę Xbox One, ale od jutra będą mogli z niej skorzystać także użytkownicy PlayStation 4. Prócz tego na czas akcji Ubisoft obniży cenę przepustki sezonowej Assassin’s Creed Odyssey o połowę. W przypadku wydań konsolowych musicie poczekać do jutra, lecz posiadacze PC mogą już ją zakupić za 79,95 złotych w oficjalnym sklepie firmy. W ramach niej otrzymacie dostęp do całej zawartości dodatkowej, jak również Assassin’s Creed III Remastered oraz Assassin’s Creed III: Liberation Remastered w wersji na daną platformę. Promocja potrwa do 1 września.