Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 sierpnia 2019, 18:20

Plakat i nowy zwiastun filmu Star Wars 9 z D23 Expo

Do sieci trafił zwiastun i plakat filmu wieńczącego nową trylogię - Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Z jego pomocą Disney pokazał nam, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji. Dla wielu z Was może okazać się on sporym zaskoczeniem.

Dziś ujawniono plakat oraz kolejny zwiastun Gwiezdnych wojen - Skywalker. Odrodzenia. - Plakat i nowy zwiastun filmu Star Wars 9 z D23 Expo - wiadomość - 2019-08-26
Dziś ujawniono plakat oraz kolejny zwiastun Gwiezdnych wojen - Skywalker. Odrodzenia.

Ubiegły weekend minął pod znakiem D23 Expo. Zaprezentowano tam szereg zwiastunów i plakatów związanych z produkcjami Disneya. Wśród nich znalazł się najnowszy film z uniwersum Gwiezdnych wojen - Skywalker. Odrodzenie. Dziś do Internetu trafiły, pokazane w czasie konwentu, plakat oraz trailer, który pozwala nam wstępnie zapoznać się z fabułą.

Plakat i nowy zwiastun filmu Star Wars 9 z D23 Expo - ilustracja #2

Drugi zwiastun Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenia pokazuje zdecydowanie więcej niż swój poprzednik zaprezentowany w czasie konwentu Star Wars Celebration. Całość rozpoczyna się fragmentami z klasycznych epizodów. Po nich widzimy całkiem nowe sceny, na których zobaczyć można flotę Najwyższego Porządku oraz ubraną na czarno Rey, trzymającą w ręce czerwony miecz świetlny.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie zadebiutuje na ekranach kin 20 grudnia tego roku. Będzie to zwieńczenie trylogii stworzonej przez Disneya. Według zapowiedzi kolejny film z serii trafi do kin dopiero w grudniu 2022 roku. W międzyczasie pojawić się ma natomiast kilka seriali, w tym wyczekiwany The Mandalorian.