Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 12 kwietnia 2019, 19:30

autor: Ender

Star Wars: The Rise of Skywalker – teaser trailer dziewiątego epizodu

Podczas trwającego konwentu Star War Celebration pokazano pierwszy zwiastun dziewiątego epizodu gwiezdnej sagi, który zatytułowany będzie The Rise of Skywalker. Film wejdzie na ekrany kinowe w grudniu tego roku.

Zgodnie z oczekiwaniami fanów, na zakończeniu specjalnego panelu poświęconego dziewiątemu epizodzikowi Star Wars, odbywającego się podczas konwentu Star Wars Celebration w Chicago, pokazano pierwszy zwiastun produkcji. Film będzie nosić podtytuł The Rise of Skywalker. Trailer nie zdradza żadnych szczegółów fabuły, ale przedstawia nam kilka nowych lokacji, a także znanych bohaterów (w tym Lando Calrissiana). Jego końcówka, a także niespodziewana obecność na scenie Iana McDiarmida, aktora wcielającego się w Imperatora Palpatine'a, sugerują, że postać ta będzie odgrywać znaczącą rolę w nadchodzącym filmie. Star Wars: The Rise of Skywalker wejdzie na ekrany kinowe w grudniu tego roku.

Star Wars: The Rise of Skywalker – teaser trailer dziewiątego epizodu - ilustracja #1
  1. Oficjalna strona Star Wars

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.