Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2019, 11:48

autor: Adrian Werner

Premiera Judgement of Atlantis - finalnego odcinka DLC do AC Odyssey

Dzisiaj zadebiutuje Judgment of Atlantis, czyli ostatni epizod DLC Fate of Atlantis do gry Assassin’s Creed Odyssey. Firma Ubisoft udostępniła z tej okazji nowy filmik, pokazujący co zaoferuje ta produkcja.

Judgement of Atlantis koncentruje się na cywilizacji Isu. - Premiera Judgement of Atlantis - finalnego odcinka DLC do AC Odyssey - wiadomość - 2019-07-16
Judgement of Atlantis koncentruje się na cywilizacji Isu.

Za kilka godzin ukaże się Judgment of Atlantis, czyli trzeci i ostatni odcinek dodatku Los Atlandydy do Assassin’s Creed Odyssey. Epizod zadebiutuje równocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. The Fate of Atlantis jest rozszerzeniem niesamodzielnym, więc do działania wymaga podstawowej wersji gry i tak jak ona oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Aby umilić nam oczekiwanie na premierę odcinka, firma Ubisoft udostępniła ponad czterominutowy materiał wideo pokazujący rozgrywkę. Możemy na nim zobaczyć m.in. miasto cywilizacji Isu oraz nowe przedmioty i zdolności, które zdobędziemy podczas rozgrywki.

Podczas zabawy odblokujemy trzy nowe warianty umiejętności, pozwalające m.in. przywoływać klona wykonującego ciche zabójstwa, przyśpieszać gromadzenie adrenaliny oraz tworzyć pole spowalniające ruchy przeciwników. Odcinek zaoferuje również trzy dodatkowe bronie oraz pięcioczęściową zbroję Dikastesa.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Odyssey zadebiutowało 5 października ubiegłego roku, w wersjach na pecety oraz Xboksa One i PlayStation 4. W Japonii projekt jest dodatkowo dostępny na Nintendo Switch dzięki zastosowaniu technologii streamingu.

Los Atlantydy jest ostatnim płatnym dodatkiem, jaki otrzyma Assassin’s Creed Odyssey. Nie znaczy to jednak, że fani nie mogą liczyć na nową zawartość. W planach są kolejne darmowe przygody z serii Zaginione opowieści z Grecji. Ponadto w zeszłym miesiącu ukazał się kreator misji, pozwalający graczom na tworzenie własnych zadań.

  1. Wszystko o Assassin's Creed Odyssey
  2. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3
  3. Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry
  4. Oficjalna strona serii