Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2019, 17:46

Ubisoft kończy rozwój Assassin's Creed Odyssey. Patch 1.5.1 ma być ostatnim

Ubisoft wkrótce zakończy rozwój Assassin’s Creed Odyssey. Wieńczący ten proces patch 1.5.1 zbiegnie się w czasie z pierwszą rocznicą premiery gry, dlatego francuski zespół przyszykował również specjalne urodzinowe atrakcje.

Melaina to wierzchowiec, który wkrótce trafi do Assassin’s Creed: Odyssey. - Ubisoft kończy rozwój Assassin's Creed Odyssey. Patch 1.5.1 ma być ostatnim - wiadomość - 2019-10-02
Melaina to wierzchowiec, który wkrótce trafi do Assassin’s Creed: Odyssey.

Za trzy dni minie rok od premiery Assassin’s Creed: Odyssey i zgodnie z informacją udostępnioną przez Ubisoft, w październiku gra otrzyma ostatni patch. Finalna łatka o numerze v1.5.1 skupi się na usunięciu kolejnych błędów. Po jej debiucie tytuł nie będzie już rozwijany. Francuska firma nie zapomniała jednak o rocznicy i zapowiedziała specjalne atrakcje dla graczy.

Od wczoraj ponownie dostępne są starcia z epickimi przeciwnikami, które pozwalają codziennie zmierzyć się z innymi najemnikami oraz statkami. Dzisiaj na pokonanie czeka Occylos the Successor, a jutro pojawi się Polycaste the Jilted. Pełny harmonogram starć znajdziecie tutaj. Za uporanie się z każdym z wrogów gracze nagrodzeni zostaną 15 sztabkami Orichalcum, dzięki czemu w ciągu tygodnia mogą uzbierać 105 sztuk wirtualnej waluty. Zarobek będą mogli przeznaczyć na nowego wierzchowca - Melainę - który w październiku trafi do wewnętrznego sklepu.

Wkrótce studio planuje zdradzić więcej informacji o nowościach.

Ubisoft podzielił się również interesującymi osiągnięciami społeczności Assassin’s Creed: Odyssey. Okazuje się, że gracze posłali już do Hadesu przeszło 20 miliardów przeciwników, rozmontowali 107 miliardów sztuk broni i wykonali 48 milionów zdjęć. W rozmowach byli głównie przyjacielscy (68%), prawdomówni (66%), wspierali interesy bogów zamiast ludzi (57%) oraz chętnie romansowali przy każdej okazji (71,5%). Na rozgrywkę poświęcili ponad 645 milionów godzin, z czego aż 1,25 miliona w ciele orła Ikarosa.

  1. Wszystko o Assassin’s Creed: Odyssey
  2. Poradnik do Assassin’s Creed: Odyssey
  3. Recenzja gry Assassin's Creed: Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3
  4. Oficjalna strona marki Assassin’s Creed
  5. Oficjalna strona firmy Ubisoft