Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2020, 15:55

autor: Vergil

Assassin's Creed Odyssey nadal wspierane, wyszedł patch 1.5.3

Firma Ubisoft udostępniła oznaczoną numerem 1.5.3 łatkę do gry Assassin’s Creed: Odyssey. Patch nie tylko depcze kilka bugów, lecz także przygotowuje grunt pod nadejście nowej zbroi dla głównych bohaterów, zwanej Ezio Roman Set.

W SKRÓCIE:
  1. Assassin’s Creed: Odyssey otrzymało ważącą około 4 GB (mniej lub więcej, w zależności od platformy) łatkę oznaczoną numerem 1.5.3;
  2. patch depcze kilka bugów, a także przygotowuje grunt dla Ezio Roman Set – paczki dodatków kosmetycznych, upodabniającej bohaterów do Ezio Auditore.

Pomimo że od premiery gry Assassin's Creed: Odyssey minęło już niemal półtora roku, firma Ubisoft wciąż wspiera tę produkcję. Dzisiaj przygody Aleksiosa i Kassandry otrzymały obszerną, bo ważącą około 4 GB (mniej lub więcej, w zależności od platformy) łatkę oznaczoną numerem 1.5.3. Jak można wyczytać w oficjalnym komunikacie, podczas gdy na komputerach osobistych patch rozwiązuje problemy z zawieszaniem się gry po wejściu do Elizjum (występujące na maszynach z kartami AMD Radeon RX 5700 XT), na pozostałych platformach uporano się między innymi z wyskakującym komunikatem o nowej zawartości po odebraniu wierzchowca Melaina.

Assassins Creed Odyssey nadal wspierane, wyszedł patch 1.5.3 - ilustracja #1
Ezio Roman Set upodobni Aleksiosa lub Kassandrę do Ezio Auditore.

Na tym jednak nie koniec wieści związanych z omawianym tytułem. Francuski wydawca przygotowuje bowiem mały prezent dla wszystkich, którzy stęsknili się za Ezio Auditore i jego asasyńskim strojem. Mowa o paczce kosmetycznych dodatków zwanej Ezio Roman Set, która w nieokreślonej przyszłości ma trafić do Assassin's Creed: Odyssey. W najbliższych dniach deweloperzy zamierzają podzielić się informacjami na temat tego, w jaki sposób będzie można ją odblokować. Tymczasem możemy spojrzeć na udostępniony przez twórców obrazek prezentujący ów strój, który czeka powyżej.

Przypomnijmy jeszcze, że Assassin's Creed: Odyssey zadebiutowało na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One 5 października 2018 roku. Produkcja okazała się sukcesem artystycznym i komercyjnym, a przez wiele miesięcy po premierze była regularnie rozbudowywana za sprawą płatnych i darmowych dodatków. Jako ciekawostkę warto jeszcze dodać, że opublikowany w październiku zeszłego roku patch 1.5.1 miał zakończyć wsparcie dla tego projektu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Assassin’s Creed Odyssey
  2. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3
  3. Poradnik do gry Assassin’s Creed Odyssey
  4. Wszystko o Assassin’s Creed Odyssey