Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2022, 12:45

autor: Sonia Selerska

Assassin's Creed Odyssey w Xbox Game Pass od dziś

Kultowa część serii Ubisoftu już dziś trafi do Xbox i PC Game Passa. Grecka odsłona serii Assassin's Creed stanie się dostępna dla abonentów 4 lata po premierze.

Źródło: PlayStation Store

Zakończona właśnie transmisja Xboxa na targach Tokyo Game Show przyniosła nowości, a także powrót do znanych tytułów. Jednym z nich jest Assassin’s Creed: Odyssey, który już dziś zostanie udostępniony w ramach usługi Xbox i PC Game Pass.

W Assassin’s Creed: Odyssey zagrasz w Xbox Game Pass

Assassins Creed Odyssey w Xbox Game Pass od dziś - ilustracja #1
Źródło: Tokyo Game Show 2022

Jedenasta odsłona kultowej serii Ubisoftu została wydana 4 lata temu i pozwala graczom wyruszyć w niesamowitą przygodę, rozgrywającą się w starożytnej Grecji. Na portalu Metacritic gra uzyskała ocenę 86/100 wśród krytyków, co czyni ją jedną z najlepiej ocenianych części Assassin’s Creed.

W związku z nadchodzącą premierą Assassin’s Creed: Mirage, która odbędzie się już w przyszłym roku, to idealna okazja do odświeżenia sobie tego tytułu, lub zapoznania się z nim w przypadku tych, którzy wcześniej nie mieli na to szansy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.