Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2019, 08:43

Assassin’s Creed Odyssey - plany rozwoju na maj to m.in. nowa przygoda

Poznaliśmy majowe plany rozwoju Assassin’s Creed Odyssey. Gra otrzyma nową przygodę i dodatkowe przedmioty. Szykowane są także ulepszenia rozgrywki.

Majowa aktualizacja wprowadzi m.in. pakiet Hydry. - Assassin’s Creed Odyssey  - plany rozwoju na maj to m.in. nowa przygoda - wiadomość - 2019-05-12
Majowa aktualizacja wprowadzi m.in. pakiet Hydry.
PLANY NA MAJ OBEJMUJĄ M.IN.:
  1. nową przygodę,
  2. pakiet Heraklesa,
  3. pakiet Hydry,
  4. legendarnych przybocznych.

Gra Assassin’s Creed Odyssey jest od premiery stale rozwijana za pomocą aktualizacji. Firma Ubisoft ujawniła, czego możemy się spodziewać w tym miesiącu. Kolejny patch z nową zawartością ukaże się pojutrze, czyli 14 maja.

Aktualizacja zaoferuje nową przygodę zatytułowaną Wyjątkowo kiepski dzień. W niej spotkamy się z zaskakująco chłodnym przyjęciem w pewnej lokrydzkiej osadzie. Szybko odkryjemy, że winę za to ponosi podszywający się pod nas oszust, który swoimi czynami szarga reputację Alexiosa/Kassandry.

Patch doda także pakiet Heraklesa, w skład którego wejdzie zestaw wyposażenia, wierzchowiec oraz topór. Do tego dojdzie pakiet Hydry, oferujący projekt statku, motyw załogi, galion oraz samego Heraklesa jako członka załogi.

Największą atrakcją maja będzie nowa przygoda. - Assassin’s Creed Odyssey  - plany rozwoju na maj to m.in. nowa przygoda - wiadomość - 2019-05-12
Największą atrakcją maja będzie nowa przygoda.

Pod koniec maja pojawi się kolejna aktualizacja, która opatrzona zostanie numerem 10.0. Wprowadzi ona do gry tzw. legendarnych przybocznych, którzy mają rozwijać się razem z graczem. Ponadto enigmatyczne ostrakony będą pokazywały, w jakim regionie należy szukać opisywanych przez nie skarbów. Z kolei ulepszenia interfejsu sprawią, że przedmioty z danego kompletu oznaczane będą graficznymi symbolami. Zredukowane zostaną również cele tygodniowych kontraktów, tak aby łatwiej było je zrealizować.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Odyssey ukazało się 5 października ubiegłego roku w wersjach na pecety oraz Xboksa One i PlayStation 4. Produkcja w Japonii dostępna jest również na Nintendo Switch, gdzie wykorzystuje technologię streamingu.

Warto na koniec wspomnieć, że 21 maja na Nintendo Switch trafi również Assassin's Creed III Remastered (w zestawie z Assassin's Creed III: Liberation Remastered), którym posiadacze pozostałych platform mogą cieszyć się już od marca.

  1. Wszystko o Assassin's Creed Odyssey
  2. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3
  3. Oficjalna strona gry