Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 maja 2019, 10:00

autor: Konrad "Lazlo" Hazi

Monster Hunter: World do ogrania za darmo na PS4 do 20 maja

Posiadacze PlayStation 4 otrzymali możliwość darmowego przetestowania gry Monster Hunter: World. Okres próbny będzie trwał do 20 maja i w tym czasie będzie można spróbować zarówno gry jednoosobowej, jak i rozgrywki w trybie sieciowym.

Sezon na gnębienie bestii trwa w najlepsze. - Monster Hunter: World do ogrania za darmo na PS4 do 20 maja - wiadomość - 2019-05-12
Sezon na gnębienie bestii trwa w najlepsze.

Ostatni tydzień przyniósł sporo dobrych wieści dotyczących Monster Hunter: World. Dowiedzieliśmy się między innymi, że jest to najlepiej sprzedający się tytuł w historii Capcomu oraz poznaliśmy wiele szczegółów dotyczących nadchodzącego dodatku zatytułowanego Iceborne. Zainteresowanie Monster Hunter: World wciąż rośne. W związku z tym japoński producent postanowił pójść za ciosem i dać szansę darmowego przetestowania gry posiadaczom PlayStation 4, którzy nie są do niej przekonani lub wciąż zastanawiają się nad zakupem.

Sporo czasu na spróbowanie

Bezpłatny okres będzie trwał do 20 maja. W tym czasie gracze będą mogli wykonywać questy w kategoriach do trzech gwiazdek, stworzyć w pełni modyfikowalną postać oraz wybrać się na ekspedycje do Ancient Forest i Wildspire Wastes.

Dostępna jest także rozgrywka sieciowa, zarówno z graczami korzystającymi z wersji testowej, jak i posiadającymi pełną wersję gry. Możliwe będzie również zachowanie zapisanego stanu rozgrywki, jeśli zdecydujemy się na kupno pełnego wydania Monster Hunter World.

Premiera dodatku Monster Hunter: World Iceborne planowana jest na 9 września. Będzie można go nabyć osobno lub w pakiecie z grą.