Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2019, 11:19

autor: Adrian Werner

Final Fantasy VII Remake - jak zmieniła się gra od 2015 roku

W sieci pojawił się ciekawy materiał wideo oferujący porównanie między najnowszym zwiastunem Final Fantasy VII Remake a wersją pokazaną w 2015 roku. Różnice są spore.

Kilka dni temu, podczas zorganizowanego przez firmę Sony pokazu State of Play, zaprezentowano materiał wideo z Final Fantasy VII Remake. Był to pierwszy nowy filmik z tego projektu od kilku lat, więc wielu graczy zastanawia się, jakie zmiany zaszły w tym projekcie.

Kanał YouTube Cycu1 przygotował godny polecenia materiał wideo, porównujący najnowszy zwiastun z trailerem z 2015 roku. Pokazuje on, że zmieniło się całkiem sporo, co nie jest specjalnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, jak wiele czasu upłynęło między wypuszczeniem obu filmików.

Na razie nie wiemy, kiedy gra trafi do sprzedaży. - Final Fantasy VII Remake - jak zmieniła się gra od 2015 roku - wiadomość - 2019-05-12
Na razie nie wiemy, kiedy gra trafi do sprzedaży.

W porównaniu z wersją z 2015 wyraźnie przerobiono projekty kilku postaci. Zmiany są w większości na lepsze. Cloud wygląda bardziej naturalnie, a model Barreta ma więcej detali. Ładniej też prezentują się niektóre lokacje.

Spore zmiany zaszły w interfejsie systemu walki. Wcześniej dostępne było tradycyjne menu do wybierania akcji, a teraz do konkretnych opcji przypisane są przyciski pada, co powinno zwiększyć dynamikę potyczek.

W sumie większość zmian wydaje się pozytywnych. Warto przypomnieć, że więcej materiałów i informacji na temat Final Fantasy VII Remake mamy otrzymać podczas tegorocznych targów E3.

Na projekt czekamy już bardzo długo. W czerwcu upłyną cztery lata od zapowiedzi gry, a do tej pory nie ujawniono daty premiery. Oczywiście, w przypadku tej serii to nic nowego. Cierpliwość fanów na próbę najbardziej wystawiło Final Fantasy XV. Projekt zapowiedziano w 2006 roku jako Final Fantasy Versus XIII, a do sprzedaży trafił dopiero dziesięć lat później. Mamy nadzieję, że przy Final Fantasy VII Remake twórcy nie spróbują pobić tego rekordu.

  1. Oficjalna strona serii Final Fantasy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake