Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 20:18

autor: Entelarmer

Assassin’s Creed Odyssey - znamy datę premiery trybu Discovery Tour

Firma Ubisoft ujawniła datę premiery Assassin’s Creed Odyssey: Discovery Tour. Moduł edukacyjny do greckiej odsłony asasyńskiego cyklu ukaże się w przyszłym tygodniu.

Wakacje już za nami, ale znajdzie się czas na wycieczkę do Grecji. - Assassin’s Creed Odyssey - znamy datę premiery trybu Discovery Tour  - wiadomość - 2019-09-05
Wakacje już za nami, ale znajdzie się czas na wycieczkę do Grecji.

Długo wyglądaliśmy potwierdzenia daty premiery modułu Discovery Tour w Assassin’s Creed Odyssey, ale dziś oczekiwanie dobiegło końca. Ubisoft ogłosił na Twitterze, że już 10 września odbędziemy edukacyjną wycieczkę po starożytnej Grecji wraz z najnowszą odsłoną serii Assassin’s Creed. Tak jak w przypadku Assassin’s Creed Origins, moduł zostanie udostępniony w ramach darmowej aktualizacji dla posiadaczy gry oraz jako samodzielna (i płatna) produkcja.

Jeśli zdążyliście zapomnieć, Assassin’s Creed Odyssey: Discovery Tour zrezygnuje z fabuły, walki i większości elementów rozgrywki z podstawowej wersji gry. W zamian otrzymamy dostęp do wielu wycieczek, a w ramach nich dowiemy się więcej na temat starożytnej Grecji: nie tylko wielkich postaci, wydarzeń i osiągnięć, lecz także o życiu codziennym jej mieszkańców. W przypadku Assassin’s Creed Origins moduł spotkał się z ciepłym przyjęciem, mimo kontrowersji wokół wybiórczej cenzury. Jak będzie tym razem, przekonamy się za tydzień.

Poprzednia edycja Discovery Tour nieco ugrzeczniła starożytną sztukę. - Assassin’s Creed Odyssey - znamy datę premiery trybu Discovery Tour  - wiadomość - 2019-09-05
Poprzednia edycja Discovery Tour nieco ugrzeczniła starożytną sztukę.