Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 22:48

autor: Serek

AC: Odyssey - Story Creator Mode pozwoli tworzyć własne questy

Przed konferencją Ubisoftu na E3 2019 firma zapowiedziała Story Creator Mode do gry Assassin's Creed Odyssey. Program jest całkowicie darmowy i dostępny w otwartej becie dla wszystkich posiadaczy produkcji.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Ubisoft zapunktował wprowadzając Story Creator Mode. - AC: Odyssey - Story Creator Mode pozwoli tworzyć własne questy - wiadomość - 2019-06-10
Ubisoft zapunktował wprowadzając Story Creator Mode.

Podczas oczekiwania na konferencję firmy Ubisoft na targach E3 2019 ogłoszono, że gra Assassin’s Creed Odyssey otrzymała właśnie aktualizację Story Creator Mode (kreatora questów). Program jest dostępny za darmo (w formie otwartej bety) dla wszystkich posiadaczy produkcji. Gracze mogą w niej wybrać jeden z sześciu dostępnych rodzajów misji (np. uratowanie postaci, wizyta w specjalnym miejscu czy zabójstwo). Wszystkie informacje na temat nowej zawartości znajdziecie tutaj. Poniżej możecie zobaczyć premierowy trailer i ocenić, jak aplikacja prezentuje się w ruchu.

Trzeba przyznać, że stworzenie kreatora własnych historii w świecie Assassin’s Creed daje niemalże nieograniczone możliwości dla użytkowników, którzy zapewne zechcą urozmaicić treści dostępne w grze. Edytor umożliwi reżyserowanie przebiegu misji, pisanie własnych dialogów i dzielenie się nimi z innymi graczami na całym świecie. Co najciekawsze, stworzone questy dostępne będą na wszystkich platformach (to znaczy, że misja zaprojektowana na PC zostanie bez problemu odpalona na Xboksie One czy PlayStation 4).

Przy okazji gracze będą mogli sprawdzić Discovery Tour: Ancient Greece już jesienią tego roku. Ten tryb zostanie udostępniony jako darmowa aktualizacja do gry Assassin’s Creed Odyssey i pozwoli użytkownikom zwiedzić świat Starożytnej Grecji bez typowych elementów mechaniki, takich jak chociażby walka. Na mapie pojawi się 300 specjalnie przygotowanych „przystanków”, gdzie gracze będą mogli usłyszeć więcej o greckiej mitologii, filozofii czy architekturze.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Assassin’s Creed Odyssey
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed: Odyssey