Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 22:52

Wysyp informacji o Ghost Recon Breakpoint; beta we wrześniu

Konferencja firmy Ubisoft obfitowała w nowe materiały wideo z Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu strzelanek. Poznaliśmy również datę startu beta-testów oraz dowiedzieliśmy się, że w grze wystąpi Terminator.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Gra ukaże się w październiku tego roku. - Wysyp informacji o Ghost Recon Breakpoint; beta we wrześniu - wiadomość - 2019-06-11
Gra ukaże się w październiku tego roku.

Na konferencji firmy Ubisoft poprzedzającej targi E3 nie mogło zabraknąć Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, gdyż jest to najważniejsza premiera, jaką wydawca ma zaplanowaną na resztę tego roku.

Podczas konferencji pokazano dwa świeże zwiastuny gry. Twórcy potwierdzili również, że w przypadku samotnej rozgrywki reszta drużyny Duchów kontrolowana będzie przez sztuczną inteligencję. Zdradzono także, że premierę poprzedzi beta, która wystartuje 5 września. Ponadto ujawniono, że w grze będziemy mieli okazję zmierzyć się z Terminatorem, czyli morderczą maszyną znaną z filmowej serii.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 4 października tego roku. Na PC produkcja ominie Steam i dostępna będzie tylko w serwisach Uplay i Epic Games Store.

  1. Zapisy na beta testy
  2. Oficjalna strona internetowa gry