Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 22:58

autor: "Vergil"

Nadciąga RPG Tom Clancy's Elite Squad z bohaterami innych gier Ubisoftu

Tom Clancy’s Elite Squad to zapowiedziana przez firmę Ubisoft gra RPG, w której przejmiemy kontrolę nad oddziałem bohaterów z innych produkcji francuskiego wydawcy. Tytuł zmierza na urządzenia mobilne.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Firma Ubisoft zapowiedziała na swojej konferencji grę RPG zatytułowaną Tom Clancy’s Elite Squad. Produkcja, która zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android, pozwoli przejąć kontrolę nad bohaterami z innych gier francuskiego wydawcy. W grze wystąpią: Megan z Tom Clancy’s The Division, Montagne i Caveira z Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Nomad – gwiazda Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oraz Sam Fisher, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać.

Filarem rozgrywki w Tom Clancy’s Elite Squad będą taktyczne starcia, w których zmierzą się ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny. Podczas potyczek trzeba będzie wykazać się przede wszystkim zmysłem taktycznym, umiejętnie wykorzystywać zdolności bohaterów, a także zaopatrywać ich w coraz lepszą broń i gadżety.

Oprócz trybu multiplayer (w którym znajdziemy zarówno zwykłe mecze, jak i możliwość zakładania gildii i toczenia wojen z ugrupowaniami innych graczy) tytuł będzie zawierał pełnoprawną kampanię fabularną – opowiedziana w niej historia skoncentruje się na nowym zagrożeniu dla świata.

Twórcy Tom Clancy’s Elite Squad pozwalają już na dokonanie wstępnej rejestracji. Co więcej, w ten sposób możemy zapewnić sobie dostęp do bonusowej postaci, czyli Walkera z gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint.

Sam Fisher to jedna z postaci, które wystąpią w grze Tom Clancy’s Elite Squad. - Nadciąga RPG Tom Clancy's Elite Squad z bohaterami innych gier Ubisoftu - wiadomość - 2019-06-11
Sam Fisher to jedna z postaci, które wystąpią w grze Tom Clancy’s Elite Squad.
  1. Oficjalna strona internetowa gry