Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Tom Clancy's Elite Squad (AND)

Tom Clancy's Elite Squad

Taktyczna strategia, w której postacie z najpopularniejszych serii Ubisoftu sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego biorą udział w starciach pięcioosobowych drużyn. Tom Clancy’s Elite Squad posiada też kampanię fabularną.

RPG | turowe | taktyczne | multiplayer | crossover

Okładka Tom Clancy's Elite Squad (AND)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

27sie2020

AND iOS

Tom Clancy’s Elite Squad to będąca crossoverem, taktyczna gra RPG, w której występują postacie znane z najpopularniejszych serii wydawanych przez firmę Ubisoft.

Fabuła

Historia opowiedziana w grze Tom Clancy’s Elite Squad koncentruje się na globalnym zagrożeniu. Gracze stawiają mu czoła, przejmując kontrolę nad drużyną bohaterów wyspecjalizowanych w radzeniu sobie z tego typu problemami.

Mechanika

Rozgrywka w grze Tom Clancy’s Elite Squad polega na toczeniu starć z przeciwnikami. W bitwach biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. W trakcie walki akcję obserwujemy z lotu ptaka, a chcąc odnieść sukces, musimy wykazać się zmysłem taktycznym i umiejętnie korzystać ze zdolności bohaterów oraz zaopatrywać ich w coraz lepszy ekwipunek.

Co się tyczy dostępnych w grze postaci – występują tu między innymi: Megan z Tom Clancy’s The Division, Montagne i Caveira z Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Nomad z Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oraz Sam Fisher, czyli gwiazda cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell.

Tryby gry

Oprócz kampanii fabularnej gra Tom Clancy’s Elite Squad posiada tryb multiplayer. Gracze mogą wyzywać się na pojedynki lub zakładać gildie (bądź dołączać do istniejących) i toczyć wojny z innymi takimi grupami.

Kwestie techniczne

Tom Clancy’s Elite Squad posiada barwną, trójwymiarową grafikę wykonaną w technice „low-poly”; oznacza to, że jej poszczególne elementy oparto na wyraźnie widocznych polygonach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-10  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do Tom Clancy's Elite Squad

Wymagania wiekowe Tom Clancy's Elite Squad

16+

Wymagania sprzętowe Tom Clancy's Elite Squad

Android

Android

  • Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.
Nowy zwiastun i data premiery Elite Squad
Nowy zwiastun i data premiery Elite Squad

wiadomość12 lipca 2020

Na konferencji Ubisoft Forward zobaczyliśmy nowy zwiastun mobilnego Tom Clancy's Elite Squad oraz poznaliśmy datę premiery produkcji.

Nadciąga RPG Tom Clancy's Elite Squad z bohaterami innych gier Ubisoftu
Nadciąga RPG Tom Clancy's Elite Squad z bohaterami innych gier Ubisoftu

wiadomość10 czerwca 2019

Tom Clancy’s Elite Squad to zapowiedziana przez firmę Ubisoft gra RPG, w której przejmiemy kontrolę nad oddziałem bohaterów z innych produkcji francuskiego wydawcy. Tytuł zmierza na urządzenia mobilne.

AND
iOS