Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Tom Clancy's Elite Squad (AND)
OkładkaTom Clancy's Elite Squad (AND)

Tom Clancy's Elite Squad

Taktyczna strategia, w której postacie z najpopularniejszych serii Ubisoftu sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego biorą udział w starciach pięcioosobowych drużyn. Tom Clancy’s Elite Squad posiada też kampanię fabularną.

RPG | turowe | zagraj za darmo | taktyczne | crossover

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy's Elite Squad Premiera

27sie2020

AND iOS

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Gry podobne do Tom Clancy's Elite Squad

XCOM Legends

Star Wars: Galaxy of Heroes

Etherlords (Arena)

Tom Clancy’s Elite Squad to będąca crossoverem, taktyczna gra RPG, w której występują postacie znane z najpopularniejszych serii wydawanych przez firmę Ubisoft.

Fabuła

Historia opowiedziana w grze Tom Clancy’s Elite Squad koncentruje się na globalnym zagrożeniu. Gracze stawiają mu czoła, przejmując kontrolę nad drużyną bohaterów wyspecjalizowanych w radzeniu sobie z tego typu problemami.

Mechanika

Rozgrywka w grze Tom Clancy’s Elite Squad polega na toczeniu starć z przeciwnikami. W bitwach biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. W trakcie walki akcję obserwujemy z lotu ptaka, a chcąc odnieść sukces, musimy wykazać się zmysłem taktycznym i umiejętnie korzystać ze zdolności bohaterów oraz zaopatrywać ich w coraz lepszy ekwipunek.

Co się tyczy dostępnych w grze postaci – występują tu między innymi: Megan z Tom Clancy’s The Division, Montagne i Caveira z Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Nomad z Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oraz Sam Fisher, czyli gwiazda cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell.

Tryby gry

Oprócz kampanii fabularnej gra Tom Clancy’s Elite Squad posiada tryb multiplayer. Gracze mogą wyzywać się na pojedynki lub zakładać gildie (bądź dołączać do istniejących) i toczyć wojny z innymi takimi grupami.

Kwestie techniczne

Tom Clancy’s Elite Squad posiada barwną, trójwymiarową grafikę wykonaną w technice „low-poly”; oznacza to, że jej poszczególne elementy oparto na wyraźnie widocznych polygonach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-10  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Tom Clancy's Elite Squad: 16+

Tom Clancy's Elite Squad Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS