Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Marvel Strike Force (AND)

Marvel Strike Force

Marvel Strike Force to mobilne taktyczne RPG. Podczas zabawy gracze kolekcjonują superbohaterów i superłotrów, tworzą z nich pięcioosobowe drużyny, a następnie wystawiają je do walk przeciwko podobnym grupom wojowników.

RPG | turowe | zagraj za darmo | taktyczne | superbohaterowie | Marvel Comics

Okładka Marvel Strike Force (AND)

data premiery gry:

28mar2018

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marvel Strike Force to wydane na mobilny system AND i iOS taktyczne RPG. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracował go zespół Seismic Games, założony przez byłych pracowników nieistniejącego już studia Pandemic Games, którzy stali na czele takich projektów jak Star Wars Battlefront i Star Wars Battlefront II (chodzi tu o wersje z 2004 i 2005 roku), Full Spectrum Warrior czy The Saboteur.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, gra osadzona jest w komiksowym uniwersum wydawnictwa Marvel, będącym miejscem nieustającej walki pomiędzy superbohaterami i supełotrami.

Fabuła opowiada o inwazji na Ziemię obcego imperium Kree, którym dowodzi złoczyńca imieniem Ultimus. Scenariusz jest tu jednak tylko pretekstem do walk, choć dla fanów marki sporą atrakcją mogą być eventy powiązane z premierami filmów oraz komiksów z uniwersum Marvela.

Mechanika

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to wydanym na mobilny system AND i iOS w Marvel Strike Force zabawa sprowadza się do toczenia turowych bitew pomiędzy dwiema pięcioosobowymi drużynami. Potyczki przypominają to, co oferują produkcje RPG, ale całość ogranicza się tylko do walk i nie uświadczymy tutaj żadnej eksploracji.

Autorzy przygotowali bogaty wybór postaci, z których każda posiada unikalne zdolności. Możliwe jest też wyprowadzanie ataków drużynowych, w których bierze udział kilku wojowników jednocześnie. Istotną rolę odgrywa także dobieranie odpowiedniego ekwipunku i rozwijanie zdolności bohaterów.

Duża atrakcją jest możliwość dowodzenia dobrze znanymi fanom postaciami. Wśród dostępnych wojowników znalazły się takie sławy jak Spider-Man, Groot, Rocket Raccoon, Loki, Elektra, Kapitan America, Iron Man, Hulk, Thor, Czarna Wdowa, Gamora, Daredevil, Star-Lord, Crossbones, Nebula, Doktor Strange czy Zimowy Żołnierz. Na początku mamy dostęp tylko do kilku bohaterów, więc duża część całej zabawy obraca się wokół kolekcjonowania kolejnych postaci.

Kwestie techniczne

Gra oferuje atrakcyjną trójwymiarową grafikę o wysokim poziomie detali, którą napędza silnik Unity.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Marvel Strike Force

12+

Marvel Strike Force - zapowiedziano mobilną strategię bitewną
Marvel Strike Force - zapowiedziano mobilną strategię bitewną

wiadomość21 listopada 2017

Założone przez weteranów Pandemic Games studio Seismic Games pracuje nad Marvel Strike Force, czyli mobilną strategią, która pozwoli rozgrywać turowe bitwy z udziałem superbohaterów i superzłoczyńców.

iOS
AND