Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka DC Legends (iOS)
OkładkaDC Legends (iOS)

DC Legends

Bitewne RPG stworzone przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Miejscem akcji jest świat DC Comics, którego los wisi na włosku — globalne zagrożenie stanowi Nekron, czyli jeden z najpotężniejszych złoczyńców w całym uniwersum.

RPG | DC Comics | superbohaterowie | superłotrzy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

DC Legends Premiera

3lis2016

AND iOS

DC Legends to wydane na mobilny system AND i iOS bitewne RPG. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowała je firma Warner Bros. Interactive Entertainment.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, akcja gry toczy się w komiksowym uniwersum wydawnictwa DC, dzięki czemu możemy spotkać największe sławy tego świata i zobaczyć wiele doskonale znanych lokacji, takich jak np. miasta Metropolis i Gotham.

Fabuła obraca się wokół zagrożenia dla całej Ziemi, którego źródłem jest pan śmierci Nekron, będący jednym z najpotężniejszych czarnych charakterów świata DC Comics. Co gorsza, towarzyszą mu armie morderczych robotów znanych jako Manhunters.

Mechanika

Wydane na system AND i iOS DC Legends to tradycyjne bitewne RPG, zrealizowane w popularnym na rynku mobilnym stylu. Zabawa obraca się wokół toczenia bitew w czasie rzeczywistym. Nie otrzymujemy tutaj pełnej kontroli nad ruchami naszej drużyny, a jedynie wskazujemy, jaka postać ma zaatakować kogo i ewentualnie aktywujemy jakąś specjalną technikę.

Sercem gry jest kolekcjonowanie postaci. Znajdziemy tutaj wszystkie największe sławy uniwersum DC Comics, zarówno superbohaterów, jak i superłotrów. Autorzy postanowili nie wprowadzać ograniczeń przy tworzeniu drużyny i nic nie stoi na przeszkodzie, aby ramię w ramię walczyli np. Batman i Joker, czy Superman i Lex Luthor. Każda postać posiada unikalne cechy i zdolności oraz własne drzewko rozwoju. Wraz z postępami w rozgrywce nasza kolekcja postaci systematycznie rośnie, a jej członkowie stają się coraz potężniejsi za sprawą gromadzonych punktów doświadczenia.

Tryby gry

Gra oferuje obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, z licznymi misjami i rozbudowanym scenariuszem. Nie zabrakło także trybu multiplayer, pozwalającego na wystawianie naszych drużyn przeciwko podopiecznym innych graczy.

Ostatnia modyfikacja 19 października 2016

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe DC Legends: 12+

DC Legends Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS