Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 23:07

Oficjalna zapowiedź i zwiastun kooperacyjnego Rainbow Six Quarantine

Podczas swojej konferencji w ramach targów E3 firma Ubisoft zapowiedziała kolejną odsłonę serii Tom Clancy's Rainbow Six. W przeciwieństwie do poprzedniej części, Quarantine skupi się na kooperacji pomiędzy trzema graczami.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Gracze zmierzą się ze śmiertelnie groźnym pasożytem na początku przyszłego roku. - Oficjalna zapowiedź i zwiastun kooperacyjnego Rainbow Six Quarantine - wiadomość - 2019-06-10
Gracze zmierzą się ze śmiertelnie groźnym pasożytem na początku przyszłego roku.

Pogłoski sprzed E3 okazały się prawdą – Ubisoft rzeczywiście zapowiedział w trakcie targów kolejną odsłonę cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six. W przeciwieństwie do szalenie popularnego Siege, Quarantine skupi się na kooperacji pomiędzy trójką graczy, walczących z tajemniczym i zabójczym pasożytem o obcym pochodzeniu. Gra będzie więc posiadać elementy horroru i survivalu, ale nie oznacza to naturalnie, że taktyczne strzelanie pójdzie w odstawkę. W trakcie zabawy skorzystamy bowiem z umiejętności Operatorów Team Rainbow, by ograniczyć dalsze infekcje. Twórcy zapowiadają przy tym, że Quarantine będzie dla kooperacyjnych strzelanek tym samym, czym było Siege dla FPS-ów opartych na rywalizacji. Czy taka pewność siebie jest uzasadniona – dowiemy się na początku przyszłego roku, kiedy to produkcja studia Ubisoft Montreal zadebiutuje na PC, Xboksie One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Ubisoft