Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 23:15

The Division 2 z darmowym weekendem; Netflix współpracuje przy filmie

Firma Ubisoft zapowiedziała darmowy weekend z Tom Clancy's The Division 2 i zdradziła dalsze plany rozwoju gry. Ponadto dowiedzieliśmy się, że filmowa adaptacja marki powstaje we współpracy z serwisem Netflix.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Grę czeka wiele ciekawych aktualizacji. - The Division 2 z darmowym weekendem; Netflix współpracuje przy filmie - wiadomość - 2019-06-11
Grę czeka wiele ciekawych aktualizacji.

Poprzedzająca targi E3 konferencja firmy Ubisoft nie ograniczyła się do nadchodzących produkcji. Sporo czasu poświęcono również wydanej w marcu strzelance Tom Clancy's The Division 2. Twórcy ujawnili swoje plany na resztę tego roku oraz początek przyszłego i fani gry nie powinni się nudzić.

Firma udostępniła dwa filmiki, które pokazują trzy darmowe epizody z nową zawartością (lokacje, tryby rozgrywki i przedmioty).

  1. Epizod 1: D.C. Outskirts (lipiec 2019 r.) – po raz pierwszy zabierze nas poza miasto Waszyngton. Gracze udadzą się do pobliskich lasów, gdzie zapolują na prezydenta Ellisa i przywódcę Wygnańców. Patch wzbogaci grę również o misje toczące się w miejskim zoo oraz tryb Ekspedycji, gdzie sprawdzimy nasze umiejętności w kooperacyjnych wyzwaniach.
  2. Epizod 2 Pentagon: The Last Castle (jesień 2019 r.) – zaoferuje trzy nowe misje fabularne rozgrywające się w Pentagonie. Ponadto epizod wprowadzi do gry drugi raid. Tym razem ośmioosobowa grupa graczy uda się do odlewni kontrolowanej przez siły Wiernych Synów.
  3. Epizod 3 Brooklyn: Homecoming (początek 2020 r.) – pozwoli graczom powrócić do Nowego Jorku, gdzie spróbujemy powstrzymać wrogów zanim ci wypuszczą wirusa.

Ponadto podczas konferencji zapowiedziano darmowy weekend, który pozwoli nam bez płacenia sprawdzić, co oferuje Tom Clancy’s The Division 2. Zabawa ruszy 13 czerwca i dobiegnie końca 16 czerwca.

Ubisoft pochwaliło się również, że wkrótce wystartuje produkcja filmowej adaptacji The Division 2. Co ciekawe, projekt powstanie we współpracy z serwisem streamingowym Netflix. W projekcie wystąpią Jake Gyllenhaal i Jessica Chastain. Całość wyreżyseruje David Leitch (m.in. Deadpool 2, Atomic Blonde oraz Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw).

Przypomnijmy, że Tom Clancy's The Division 2 ukazało 15 marca na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na wszystkich trzech platformach oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 86%. Z kolei nasz recenzent wystawił projektowi notę 8.0/10.

  1. Recenzja gry The Division 2 – postapokalipsa lepsza niż w Falloucie
  2. The Division 2 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry
  4. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2