Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 23:20

autor: "Vergil"

Ubisoft zapowiada Roller Champions i udostępnia demo

Roller Champions to nowa gra sportowa od Ubisoftu, która zmierza na komputery osobiste. Tytuł można sprawdzić już dzisiaj, bowiem wydawca udostępnił jego wersję demonstracyjną.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Firma Ubisoft potwierdziła niedawny przeciek i zapowiedziała Roller Champions – grę sportową, w której będziemy jeździć na rolkach, walcząc o zwycięstwo w dynamicznych wyścigach dwóch trzyosobowych drużyn. Starcie wygra zespół, którego członkom uda się zaliczyć jak najwięcej okrążeń, dzierżąc w ręku specjalną piłkę. Ma to być o tyle trudne, że nic nie będzie stało na przeszkodzie, by wdawać się w przepychanki z konkurencją.

Tytuł będzie dystrybuowany na komputerach osobistych w modelu free-to-play i choć nie wiadomo jeszcze, kiedy zadebiutuje, to już teraz można sprawdzić jego wersję demo. Nim to zrobicie, rzućcie okiem na materiały wideo dołączone do niniejszej wiadomości.

W Roller Champions zagramy bez konieczności sięgania do portfela. - Ubisoft zapowiada Roller Champions i udostępnia demo - wiadomość - 2019-06-10
W Roller Champions zagramy bez konieczności sięgania do portfela.

Roller Champions pozwoli nam przeżyć historię typu „od zera do bohatera”. Zmagania rozpoczniemy jako zwyczajny amator, jednak z czasem będziemy wspinać się po szczeblach kariery, ścigając się na coraz większych stadionach i ciesząc się uznaniem coraz szerszej publiczności. Wszystko po to, by ostatecznie sięgnąć po tytuł „mistrza rolek”.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Roller Champions