Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2019, 08:39

autor: Adrian Werner

Roller Champions - według plotek nową marką Ubisoftu jest gra sportowa

Pojawiły się plotki, według których firma Ubisoft pracuje nad projektem Roller Champions, czyli grą sportową, w której zawodnicy będą jeździli na rolkach.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Na razie wyciekło tylko logo gry. - Roller Champions - według plotek nową marką Ubisoftu jest gra sportowa - wiadomość - 2019-05-28
Na razie wyciekło tylko logo gry.

W sieci pojawiły się ciekawe plotki odnośnie niezapowiedzianego jeszcze projektu firmy Ubisoft. Produkcja ma być zatytułowana Roller Champions i najpewniej zostanie ujawniona podczas tegorocznej edycji targów E3.

O projekcie wiadomo na razie niewiele. Ma to być nowa marka, a kluczową rolę w niej odgrywać będzie jazda na rolkach i rozgrywki piłką. Wszystko wskazuje więc na jakiegoś rodzaju grę sportową.

Źródłem tych informacji jest twitterowe konto Sabi. Kierująca nim osoba przyznaje, że dostała cynk od słabo sprawdzonego źródła, ale towarzyszył mu spory zestaw artworków i screenshotów (niestety, nie podzieliła się nimi ze światem). Sabi zapewnia jednak, że materiały prezentowały się tak profesjonalnie, iż trudno mu sobie wyobrazić, aby ktoś włożył tak dużo wysiłku w żart. Mimo to na razie należy do tych doniesień podchodzić z dużym dystansem.

Przypomnijmy, że konferencja E3 firmy Ubisoft zaplanowana została na 10 czerwca. Jeśli projekt Roller Champions znajduje się naprawdę w produkcji, to wtedy powinniśmy usłyszeć jakieś konkrety na jego temat.

Warto na koniec dodać, że wspomniana konferencja zapowiada się bardzo interesująco. Firma Ubisoft niedawno poinformowała, że w pierwszym kwartale przyszłego roku wyda trzy niezapowiedziane jeszcze gry AAA, więc przynajmniej część z nich powinniśmy zobaczyć na targach. Ponadto według niedawnych plotek na E3 pokazany zostanie pierwszy gameplay z Watch Dogs 3. Powinniśmy dowiedzieć się również sporo nowego na temat Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint.

Na E3 2019 zabraknie za to Skull & Bones. Ta piracka gra akcji zaliczyła spore opóźnienie i Ubisoft nie jest gotowy pokazać ten projekt ponownie w akcji.

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft