Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2019, 12:31

Plotki o Watch Dogs 3 - termin ujawnienia, data premiery i fabuła

W sieci pojawiły się nowe plotki odnośnie Watch Dogs 3. Według nich gra zostanie ujawniona dwa tygodnie przed E3 2019, a premiera nastąpi w listopadzie.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
W listopadzie Watch Dogs 2 obchodzić będzie trzecie urodziny. - Plotki o Watch Dogs 3 - termin ujawnienia, data premiery i fabuła  - wiadomość - 2019-05-20
W listopadzie Watch Dogs 2 obchodzić będzie trzecie urodziny.

W ostatnich miesiącach plotki o Watch Dogs 3 pojawiały się tak często, że wielu graczy jest praktycznie pewnych, że projekt zostanie lada dzień zapowiedziany. Najnowsze spekulacje sugerują, kiedy może to nastąpić.

Według tych informacji, pierwsze oficjalne wieści na temat projektu ujawnione zostaną dwa tygodnie przed targami E3, a podczas samej imprezy obejrzymy gameplay. Natomiast premiera Watch Dogs 3 ma nastąpić w listopadzie tego roku. Oczywiście, wszystkie te konkrety należy na razie traktować jedynie jako niepotwierdzone plotki.

Konferencja E3 firmy Ubisoft zaplanowana została na 10 czerwca. Jeśli te plotki są prawdziwe, to pierwsze teasery gry powinniśmy zobaczyć w przyszłym tygodniu.

To samo źródło donosi również o zawartości gry. Według niego główną bohaterką będzie kobieta imieniem Sarah, pracująca w rządowej agencji antyterrorystycznej. Otrzyma ona zadanie przeniknięcia do jednej z lokalnych grup hakerskich. Jej celem będzie zniszczenie organizacji od środka i odkrycie, kto stoi na jej czele.

Podczas zabawy Sarah nie będzie mogła używać broni palnej i noży. Zamiast tego wykorzysta narzędzia takie jak pałki i paralizatory, unikając w ten sposób zabijania przeciwników. Ulepszeniu ma ulec system parkouru, a zabawę urozmaici możliwość jazdy na deskorolce.

Akcja toczyć się ma w Londynie w niedalekiej przyszłości. Miasto zaoferuje lekko cyberpunkowy klimat. Na jego ulicach mają odbywać się demonstracje obywateli, które będą mogły przeobrazić się w zamieszki. Gracz sam zdecyduje, czy wziąć w nich udział, czy też spróbować je powstrzymać.

Wśród misji pobocznych znajdzie się neutralizacja baz powiązanych z handlem narkotykami. Motywację do tego zapewni fakt, że brat Sarah zmarł z przedawkowania.

Większość z tych informacji pasuje do wcześniejszych, bardziej ogólnych doniesień. Wyjątkiem jest główna bohaterka, gdyż do tej pory plotki mówiły o możliwości wyboru płci postaci. Nietrudno sobie jednak wyobrazić scenariusz, w którym gracz zdecyduje czy zagra bratem, czy siostrą, a pominięte rodzeństwo będzie tym, które umrze z przedawkowania.

  1. Watch Dogs - oficjalna strona serii
  2. Recenzja gry Watch Dogs 2 – nieślubne dziecko seriali Mr. Robot i Silicon Valley
  3. Watch Dogs 2 - poradnik do gry