Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2019, 21:00

Skull & Bones ponownie opóźnione. Gra nie pojawi się na E3 2019

Skull & Bones zalicza kolejne opóźnienie. Morska gra akcji traktująca o piratach nie zostanie zaprezentowana na tegorocznych targach E3, a zapowiadana na ten rok premiera produkcji nie dojdzie do skutku.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Premiera Skull & Bones ponownie przełożona. - Skull & Bones ponownie opóźnione. Gra nie pojawi się na E3 2019 - wiadomość - 2019-05-15
Premiera Skull & Bones ponownie przełożona.

Skull & Bones zostało ponownie opóźnione. Dziś firma Ubisoft opublikowała raport zawierający wyniki finansowe za ubiegły rok rozliczeniowy oraz plany na obecny okres. Zawarte w nim informacje wskazują, że premiera tej pirackiej gry akcji, została przeniesiona na przyszły rok fiskalny. Oznacza, to że Skull & Bones pojawi się na rynku najwcześniej w kwietniu 2020 roku.

Fakt ten został również potwierdzony za pośrednictwem Twittera przez jednego z producentów gry. Dodatkowo poinformowano także, że Skull & Bones nie pojawi się na tegorocznych targach E3. Jako powód takiej decyzji podano chęć zaprezentowania jak najlepszego pod względem jakości produktu.

Skull & Bones zapowiedziane zostało w 2017 roku. Jako datę premiery gry podano wówczas jesień 2018 roku. Termin ten uległ zmianie niecałe 12 miesięcy później, kiedy to poinformowano, że tytuł pojawi się na rynku w 2019 roku. Jest to więc drugie opóźnienie pirackiej gry akcji od Ubisoftu. Nie przeszkadza to jednak francuskiemu gigantowi w realizacji serialu, na jej podstawie.