Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitchPCXONEPS4
Okładka Roller Champions (Switch)

Roller Champions

Dystrybuowana w modelu free-to-play gra quasi-sportowa firmy Ubisoft, w której bierzemy udział w wyścigach na rolkach. W Roller Champions zaliczamy kolejne okrążenia na specjalnie przygotowanych torach, starając się o to, by nasza drużyna zdobyła więcej punktów niż przeciwnicy.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | sporty ekstremalne | sieciowe | multiplayer

Okładka Roller Champions (Switch)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

mar2021

PC PS4 XONE Switch

Roller Champions to gra sportowa, w której bierzemy udział w szalonych wyścigach na rolkach. Produkcja została opracowana przez firmę Ubisoft, a jest dystrybuowana w modelu free-to-play.

Mechanika

Filarem gry Roller Champions są wyścigi rozgrywane na specjalnie przygotowanych torach. Biorą w nich udział dwie trzyosobowe drużyny, a wygrywa zespół, którego członkom uda się zaliczyć jak największą liczbę okrążeń, dzierżąc w ręku specjalną piłkę. Choć tę ostatnią można sobie podawać, należy przy tym uważać, by przypadkiem nie skierować jej wprost w ręce oponenta. Dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że nic nie stoi tu na przeszkodzie, by zawodnicy wdawali się między sobą w przepychanki. Wymusza to na nas konieczność stosowania uników i takiego lawirowania po torze, by unikać kontaktu z przeciwnikami.

Tryby gry

Gra Roller Champions została opracowana wyłącznie z myślą o multiplayerowej zabawie.

Kwestie techniczne

Roller Champions posiada trójwymiarową grafikę przyzwoitej jakości. Poszczególne tory mienią się feerią barw, a zawodnicy są bogato animowani.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 6  

Oczekiwania czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Roller Champions

Wymagania wiekowe Roller Champions

odpowiednia dla każdego wieku

Ubisoft zapowiada Roller Champions i udostępnia demo
Ubisoft zapowiada Roller Champions i udostępnia demo

wiadomość10 czerwca 2019

Roller Champions to nowa gra sportowa od Ubisoftu, która zmierza na komputery osobiste. Tytuł można sprawdzić już dzisiaj, bowiem wydawca udostępnił jego wersję demonstracyjną.

Roller Champions - według plotek nową marką Ubisoftu jest gra sportowa
Roller Champions - według plotek nową marką Ubisoftu jest gra sportowa

wiadomość25 maja 2019

Pojawiły się plotki, według których firma Ubisoft pracuje nad projektem Roller Champions, czyli grą sportową, w której zawodnicy będą jeździli na rolkach.

PC
PS4
XONE
Switch