Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS4XONESwitch
Okładka Roller Champions (PC)
OkładkaRoller Champions (PC)

Roller Champions

Dystrybuowana w modelu free-to-play gra quasi-sportowa firmy Ubisoft, w której bierzemy udział w wyścigach na rolkach. W Roller Champions zaliczamy kolejne okrążenia na specjalnie przygotowanych torach, starając się o to, by nasza drużyna zdobyła więcej punktów niż przeciwnicy.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | sporty ekstremalne | sieciowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Roller Champions Premiera

gru2021

PC PS4 XONE Switch

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Gry podobne do Roller Champions

Rocket League

Blood Bowl II

Knockout City

Roller Champions to gra sportowa, w której bierzemy udział w szalonych wyścigach na rolkach. Produkcja została opracowana przez firmę Ubisoft, a jest dystrybuowana w modelu free-to-play.

Mechanika

Filarem gry Roller Champions są wyścigi rozgrywane na specjalnie przygotowanych torach. Biorą w nich udział dwie trzyosobowe drużyny, a wygrywa zespół, którego członkom uda się zaliczyć jak największą liczbę okrążeń, dzierżąc w ręku specjalną piłkę. Choć tę ostatnią można sobie podawać, należy przy tym uważać, by przypadkiem nie skierować jej wprost w ręce oponenta. Dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że nic nie stoi tu na przeszkodzie, by zawodnicy wdawali się między sobą w przepychanki. Wymusza to na nas konieczność stosowania uników i takiego lawirowania po torze, by unikać kontaktu z przeciwnikami.

Tryby gry

Gra Roller Champions została opracowana wyłącznie z myślą o multiplayerowej zabawie.

Kwestie techniczne

Roller Champions posiada trójwymiarową grafikę przyzwoitej jakości. Poszczególne tory mienią się feerią barw, a zawodnicy są bogato animowani.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 6  

Oczekiwania czytelników: 3,6 / 10 na podstawie 81 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Roller Champions: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
PS4
XONE
Switch