Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2019, 16:32

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

Ghost Recon Breakpoint tylko na Epic Games Store i Uplay. Znamy cenę

Firma Ubisoft oficjalnie potwierdziła, że Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint nie będzie sprzedawany na Steamie. Grę na PC kupimy wyłącznie za pośrednictwem platform Epic Games Store i Uplay. Przy okazji poznaliśmy cenę produkcji.

Ghost Recon: Breakpoint tani nie będzie. - Ghost Recon Breakpoint tylko na Epic Games Store i Uplay. Znamy cenę - wiadomość - 2019-05-10
Ghost Recon: Breakpoint tani nie będzie.

Firma Ubisoft potwierdziła, że Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint nie ukaże się na Steamie. Podobnie jak dwa ostatnie duże tytuły francuskiego wydawcy – The Division 2 i Anno 1800 – gra dostępna będzie na PC wyłącznie za pośrednictwem platform Epic Games Store i Uplay. Co więcej, tytuł wymagać będzie stałego dostępu do internetu.

Ghost Recon: Breakpoint można już zakupić w przedsprzedaży. Cena standardowej edycji na PC w Epic Games Store wynosi 249,99 zł. Wersja Gold, zawierająca roczną przepustkę i wczesny dostęp (trzy dni przed posiadaczami wersji standardowej), kosztuje 399,90 zł. Za najdroższą edycję Ultimate zapłacimy 439,90 zł. W jej skład wchodzi wszystko to, co posiada Gold, plus dodatkowo: zestaw survivalowy, misja Sacred Land i zestaw offroadowy.

Breakpoint to najnowsza odsłona cyklu Tom Clancy's Ghost Recon, którego poprzednia część Wildlands ukazała się 7 marca 2017 roku. Tytuł jest trzecioosobową strzelanką z akcją osadzoną na leżącej gdzieś na Pacyfiku fikcyjnej wyspie Auroa. Jej ziemie zostały opanowane przez składającą się z byłych komandosów armię najemników, na której czele stoi Cole D. Walker (w tej roli Jon Bernthal). Naszym zadaniem będzie pokonać najeźdźców. Gra ukaże się 4 października 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.