Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2019, 12:48

Microsoft pokaże nowy odcinek Inside Xbox na Gamescom 2019

W przyszły poniedziałek wystartuje kolejna edycja Gamescomu. Wśród tegorocznych wystawców znalazł się Microsoft. Gigant z Redmond zaprezentuje na targach nowy odcinek Inside Xbox, pokazujący materiały z takich gier jak Gears 5, Metro Exodus i Blair Witch. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 17:00.

Nowy odcinek Inside Xbox dostarczyć ma nowych informacji o dziesięciu nadchodzących produkcjach. - Microsoft pokaże nowy odcinek Inside Xbox na Gamescom 2019 - wiadomość - 2019-08-16
Nowy odcinek Inside Xbox dostarczyć ma nowych informacji o dziesięciu nadchodzących produkcjach.

W poniedziałek wystartuje kolejna edycja Gamescomu. W czasie targów swoje gry zaprezentuje piętnastu wydawców. Wśród nich znajduje się Microsoft. Gigant z Redmond ujawnił właśnie datę swojej konferencji. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 17:00, a w czasie jego trwania zaprezentowany zostanie nowy odcinek Inside Xbox pokazujący materiały z nadchodzących produkcji.

Jak możemy się dowiedzieć z oficjalnego komunikatu, nowy odcinek Inside Xbox zaprezentuje tryb Horda z Gears 5. Zobaczymy w nim także segment wieloosobowy pochodzący z Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint oraz poznamy informacje związane z takimi produkcjami jak chociażby Metro Exodus (prawdopodobnie będzie to zapowiedź nowego DLC), Greedfall czy rodzime Blair Witch.

Oprócz tego zaprezentowane zostaną informacje związane ze sprzętem produkowanym przez amerykańskiego giganta. W tym przypadku nie zdradzono jednak żadnych szczegółów.

W związku z niecałym miesiącem do premiery Gears 5, Inside Xbox zaprezentuje tryb Hordy! Pokażemy także prawie tuzin nowych zwiastunów. Oprócz tego zdradzimy ważne informacje o Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, Destiny 2: Shadowkeep, Wasteland 3, Empire of Sin, Greedfall, The Surge 2, Vigor, Metro Exodus, Blair Witch, Xbox Game Pass, X019, nowych akcesoriach i wiele więcej.

Wszyscy zainteresowani prezentacją Microsoftu obejrzą ją za pośrednictwem takich serwisów jak Mixer, Twitch i YouTube.