Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2019, 10:39

Henry Cavill trafił do Wiedźmina 3 dzięki modowi

Henry Cavill nie tylko zagra wiedźmina w netfliksowej adaptacji prozy Sapkowskiego. W sieci pojawił się mod do Wiedźmina 3, który umożliwia zmianę twarzy Geralta na odtwórcę głównej roli w nadchodzącym serialu. Tym samym aktor trafił również do produkcji od CD Projekt RED.

Henry Cavill w Wiedźminie 3 (Źródło: Nexus Mods) - Henry Cavill trafił do Wiedźmina 3 dzięki modowi - wiadomość - 2019-08-16
Henry Cavill w Wiedźminie 3 (Źródło: Nexus Mods)

Wiedźmin Netflixa trafi na nasze ekrany dopiero w pod koniec tego roku. Jeśli jednak nie możecie się doczekać premiery, to macie szansę uprzyjemnić sobie oczekiwanie. Na stronie Nexus Mods pojawiła się modyfikacja do Wiedźmina 3, która umożliwia upodobnienie Geralta do Henry'ego Cavilla – odtwórcy tytułowej roli w nadchodzącym serialu.

Według autora modyfikacji – Adnana – stanowi ona stanowi ona podstawę do kolejnych wersji, zawierających np. blizny czy przybrudzenia na twarzy.

Warto wspomnieć, że Wiedźmin 3 to trzecia odsłona cyklu gier RPG opartych na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Za jej produkcję odpowiedzialne jest rodzime studio CD Projekt RED. Tytuł jak do tej pory pojawił się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. W tym roku trafić ma on również na Nintendo Switch. Gra zebrała bardzo dobre opinie – średnia ocen wersji PC w serwisie Metacritic wynosi 93%.