Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2019, 09:08

autor: Aquma

Assassin’s Creed Odyssey otrzymało tryb Discovery Tour

Ubisoft udostępnił tryb edukacyjny do Assassin’s Creed: Odyssey, znany pod nazwą Discovery Tour: Ancient Greece. Dodatek jest darmowy dla posiadaczy podstawowej wersji gry, ale na PC przygotowano także płatną wersję samodzielną.

Wycieczka po Starożytnej Grecji. - Assassin’s Creed Odyssey otrzymało tryb Discovery Tour - wiadomość - 2019-09-11
Wycieczka po Starożytnej Grecji.

Firma Ubisoft poinformowała, że gra Assassin’s Creed: Odyssey - której akcja toczy się w starożytnej Grecji - otrzymała darmowy tryb edukacyjny Discovery Tour: Ancient Greece, który pozwala zwiedzać wirtualny świat (bez walki) i uczyć się różnych rzeczy związanych z tą wyjątkową epoką w dziejach ludzkości. Nowość została przedstawiona na specjalnym trailerze.

Uczestnicy zabawy mogą poznać historię starożytnej Grecji i odwiedzić 29 zróżnicowanych regionów. Przygotowano nawet 30 wycieczek, podczas których rolę przewodnika pełnią postacie historyczne, takie jak król Sparty Leonidas czy słynny historyk Herodot. Warto odnotować, że nie jest to pierwszy dodatek tego typu stworzony przez Ubisoft - bardzo podobny tryb otrzymała też poprzednia część serii, Assassin’s Creed Origins.

Tryb jest darmowy dla posiadaczy AC: Odyssey w wersjach na komputery i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One (wystarczy tylko zaktualizować grę). Warto odnotować, że na pecetach dostępne jest też samodzielne wydanie Discovery Tour: Ancient Greece, jednak trzeba za nie zapłacić. Zostało wycenione na 79,90 złotych, ale obecnie jest objęte przeceną na poziomie 75%.

  1. Assassin's Creed - strona oficjalna
  2. Assassin's Creed: Odyssey - poradnik
  3. Wszystko o Assassin's Creed: Odyssey
  4. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3