Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2019, 14:35

Premiera ostatniej aktualizacji AC Odyssey, debiut Chernobylite we wczesnym dostępie i inne wieści

Dziś piszemy o debiucie polskiego survival horroru Chernobylite we wczesnym dostępie, halloweenowej aktualizacji Sea of Thieves oraz premierze finałowego patcha do Assassin's Creed: Odyssey. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Chernobylite debiutuje we wczesnym dostępie na Steamie

Zgodnie z informacjami sprzed miesiąca, wczoraj survival horror Chernobylite zadebiutował w ramach wczesnego dostępu Steam. Dzięki niemu wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup tytułu już teraz (obecnie można go dostać za 99,99 złotych, później cena wzrośnie) mogą przekonać się, w jakim stopniu polskiemu studiu The Farm 51 udało się oddać specyficzny klimat powstałej po katastrofie w elektrowni czarnobylskiej Zony, która została odtworzona w grze za pomocą technik fotogrametrii i skanu laserowego.

Przy okazji premiery w Steam Early Access ukazał się również nowy zwiastun Chernobylite, w dużym stopniu skupiający się na warstwie fabularnej tytułu i prezentujący mnóstwo niepokojących, nadprzyrodzonych zjawisk. Możecie go obejrzeć powyżej.

Wczesna wersja Chernobylite zawiera jedynie fragment mapy oraz fabuły. Z biegiem czasu dodawane będą do niej nowe elementy gameplayu, świata oraz kolejne lokalizacje (jak na razie tytuł nie ma chociażby polskiego tłumaczenia). Okres Early Access ma trwać od 10 do 14 miesięcy. Później pełna wersja tytułu ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Halloweenowa aktualizacja Sea of Thieves

Do kolejnej gry zawitało Halloween. Tym razem jest to Sea of Thieves. Studio Rare wypuściło następną aktualizację do swojej sieciowej gry akcji FPP utrzymanej w klimatach pirackich, która tym razem nawiązuje do „nocy strachów”. Patch naprawia szereg błędów, poprawia balans, a także dodaje do gry między innymi nowe tryby, lokacje, kontrakty, instrumenty, zwierzaki oraz inne elementy kosmetyczne. Uwaga! Pamiętajcie, że cześć przedmiotów upiększających będzie dostępna w ofercie sklepu wewnątrz tytułu tylko do następnej comiesięcznej aktualizacji zawartości. Jeśli zatem coś wpadnie Wam w oko, lepiej zdecydować się na zakup jak najprędzej.

Premiera ostatniej aktualizacji Assassin's Creed: Odyssey

Odyseja dobiegła końca. - Premiera ostatniej aktualizacji AC Odyssey, debiut Chernobylite we wczesnym dostępie i inne wieści - wiadomość - 2019-10-17
Odyseja dobiegła końca.

Firma Ubisoft wypuściła dziś aktualizację 1.5.1 Assassin's Creed: Odyssey, która zgodnie z zapowiedziami ma być ostatnią do tej gry. Na PC waży ona 400 MB, na PlayStation 4 300 MB, a na Xboksie One 900 MB. Z kolei posiadacze samego Discovery Tour będą musieli ściągnąć aż 6,79 GB. Patch skupia się głównie na naprawie błędów – wyeliminowano chociażby problemy z ukończeniem kilku misji, wyświetlaniem części elementów w sekcji personalizacji czy nieprawidłowym obliczaniem nagród w kreatorze misji. Najważniejsze poprawki zawarte w łatce zostały wymienione na tej stronie.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

  1. Tokyo Dark: Remembrance
  2. Pilgrims
  3. Control
  4. Martha is Dead
  5. WitchBrook
  6. Unto the End
  7. Killsquad
  8. Camelot Unchained

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej