Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 października 2019, 13:35

Terminator Dark Fate będzie miał przemoc i nagość

[Aktualizacja: jest trailer] Organizacja Motion Picture Association of America przyznała filmowi Terminator: Mroczne przeznaczenie rating R, co oznacza, że będzie on przeznaczony wyłącznie dla dorosłych widzów. Na ekranie pojawią się sceny zawierające przemoc i nagość.

Terminator: Dark Fate będzie filmem dla dorosłych widzów. - Terminator Dark Fate będzie miał przemoc i nagość - wiadomość - 2019-10-18
Terminator: Dark Fate będzie filmem dla dorosłych widzów.

Serwis WeGotThisCovered poinformował, że najnowsza część serii filmów science fiction Terminator - okraszona podtytułem Mroczne przeznaczenie (ang. Dark Fate) - otrzymała od organizacji MPAA (Motion Picture Association of America) kategorię wiekową R. W obrazie pojawią się rzeczy przeznaczone wyłącznie dla dorosłego widza - będzie dużo przemocy, trochę przekleństw oraz nieco nagości.

Wygląda na to, że seria wraca do korzeni po ugrzecznionych Terminator: Ocalenie oraz Terminator: Genisys. Czy to dobra wiadomość? Zapewne tak, ale przemoc na ekranie nie wystarczy, by na nowo przekonać widzów do tej marki i odzyskać zaufanie fanów. Do tego potrzeba będzie, po prostu, dobrego filmu, a na razie trudno powiedzieć, czy Mroczne przeznaczenie się takim okaże - niektóre trailery rozbudzają nadzieję, ale nie brakuje też wątpliwości. Wszystko okaże się po premierze, która w Polsce odbędzie się 8 listopada tego roku.

Przypominamy, że reżyserem filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie jest Tim Miller (Deadpool). Na ekranie zobaczymy m.in. Lindę Hamilton (Terminator, Terminator 2: Dzień Sądu), Arnolda Schwarzeneggera (seria Terminator, Pamięć absolutna), Mackenzie Davis (Marsjanin, Ten niezręczny moment), Natalię Reyes (Sny wędrownych ptaków) oraz Gabriela Lunę (Gravy).

  1. Paramount Pictures - strona oficjalna
  2. 20th Century Fox – strona oficjalna