Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins do wypróbowania za darmo od jutra

AlexB, 18 czerwca 2020, 09:57

Jutro o godzinie 15:00 czasu polskiego na platformie Uplay wystartuje darmowy weekend z grą Assassin's Creed Origins. Produkcję będzie można sprawdzić za darmo do 21 czerwca do godziny 22:00 czasu polskiego.

Assassin's Creed Origins w kwietniowym Humble Monthly

Adrian Werner, 6 kwietnia 2019, 06:17

Wystartowała sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Na razie ujawniono tylko jedną grę z zestawu w postaci przebojowego Assassin's Creed Origins.

Assassin's Creed Odyssey może nas zabrać do antycznej Grecji

Vergil, 8 maja 2018, 20:19

To, że cykl Assassin’s Creed doczeka się kolejnej odsłony, nie ulega wątpliwości. Najnowsze pogłoski sugerują, że takowa będzie nosić podtytuł Odyssey, a poza tym będzie czerpać zarówno z wcześniejszych części serii, jak i na przykład z Far Cry 5.

Panel Kontrolny Animusa do gry Assassin's Creed Origins ukaże się jutro

Góral, 18 kwietnia 2018, 19:23

Jutro na komputerach osobistych ukaże się aktualizacja gry Assassin's Creed Origins z Panelem Kontrolnym Animusa, czyli specjalnym narzędziem pozwalającym modyfikować produkcję. W rozwinięciu wiadomości znajdziecie materiał wideo promujący ten projekt.

Assassin's Creed Origins na PC otrzyma Panel Kontrolny Animusa

Adrian Werner, 4 kwietnia 2018, 09:20

Firma Ubisoft poinformowała, że pecetowa wersja Assassin's Creed Origins otrzyma tzw. Panel Kontrolny Animusa, umożliwiający swobodną konfigurację 75 parametrów gry, od tempa ruchu bohatera po siłę wrogów oraz schematy ich zachowań. Ponadto kwiecień na wszystkich platformach upłynie pod znakiem powracających Prób Bogów.

Assassin's Creed Origins z aktualizacją 1.4.1

Góral, 15 marca 2018, 20:36

Pojawiła się kolejna aktualizacja gry Assassin's Creed Origins. Patch 1.4.1 skupia się na rozmaitych poprawkach "podstawki" oraz dodatków.

Assassin's Creed Origins The Curse of the Pharaohs debiutuje na rynku

AlexB, 13 marca 2018, 12:01

Dziś na rynku debiutuje The Curse of the Pharaohs, czyli drugi duży dodatek fabularny do Assassin's Creed Origins. Z tej okazji twórcy zaprezentowali zwiastun premierowy DLC.

Assassin's Creed Origins - drugi dodatek będzie większy niż pierwszy

Góral, 26 lutego 2018, 16:32

Na forum Reddit pojawiła się mapa nowego regionu, który zadebiutuje w dodatku The Curse of the Pharaohs do gry Assassin's Creed Origins.

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - data premiery i gameplaye

Góral, 24 lutego 2018, 08:21

Firma Ubisoft zdradziła szczegóły na temat dodatku The Curse of the Pharaohs do gry Assassin's Creed Origins oraz jego datę premiery. Ponadto mamy nagrania z rozgrywką.

Ubisoft w formie - cenzura pomników w Discovery Tour

Riddick, 22 lutego 2018, 11:46

Nowy tryb o nazwie Discovery Tour w grze Assassin's Creed: Origins spotkał się z sympatią graczy. Jednak kilka dni po premierze wywołał również kontrowersje związane z ocenzurowaniem nagości pomników.

Assassin's Creed Origins - zwiastun premierowy Discovery Tour

Góral, 19 lutego 2018, 20:11

Firma Ubisoft opublikowała zwiastun trybu edukacyjnego Discovery Tour do gry Assassin's Creed Origins. W udostępnionym komunikacie stwierdzono, że jest on już dostępny, ale chyba nastąpiła mała pomyłka i tak naprawdę aktualizacja pojawi się jutro.

2018 rok bez nowej odsłony Assassin's Creed

AlexB, 14 lutego 2018, 10:02

Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, zdradził, że na razie francuski gigant zamierza skupić się na szlifowaniu Assassin's Creed: Origins i uzupełnianiu go nową zawartością, zamiast już szykować się do wydania nowej odsłony serii. Decyzja ta jest konsekwencją między innymi sukcesu, jaki odniosła ostatnia część.

Assassin’s Creed Ragnarok kolejną odsłoną cyklu?

Adrian Werner, 6 lutego 2018, 11:03

Jeden z artystów zatrudnionych w firmie Ubisoft wypuścił grafikę koncepcyjną sugerującą, że cykl Assassin’s Creed w przyszłości przeniesie nas w erę wikingów.

Szczegóły trybu New Game + w Assassin’s Creed Origins

Aquma, 1 lutego 2018, 14:23

Youtuber Jorraptor podobno otrzymał od Ubisoftu garść informacji na temat zbliżającego się trybu New Game + w Assassin’s Creed Origins.

Start alfy Hunt: Showdown, data premiery operacji Chimera w Rainbow Six Siege i inne wieści

Movis, 31 stycznia 2018, 12:36

Dziś piszemy o początku zamkniętych alfa-testów kooperacyjnej strzelanki Hunt: Showdown i prawdopodobnej marcowej premierze nowej operacji w Rainbow Six: Siege, rzucamy też okiem na patch 1.2.1 do Assassin's Creed Origins i datę konsolowej premiery samochodówki OnRush. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Assassin's Creed: Origins dostanie tryb New Game +

Movis, 30 stycznia 2018, 09:13

Pracownik firmy Ubisoft potwierdził, że w Assassin's Creed: Origins znajdzie się oczekiwany przez fanów tryb nowa gra plus, który zapewni graczom nowe wyzwania po pierwszym przejściu tytułu.

Premiera Assassin's Creed Origins: The Hidden Ones

Adrian Werner, 23 stycznia 2018, 08:34

Do sprzedaży trafił dodatek The Hidden Ones do gry Assassin's Creed Origins, pozwalający poznać dalsze losy Bayeka. Z okazji premiery udostępniono nowy zwiastun tego DLC.

Wyniki głosowania w plebiscycie Gra roku 2017

AlexB, 17 stycznia 2018, 14:38

Poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji plebiscytu Gra roku zorganizowanego przez portale GRYOnline.pl i TVGry.pl. Nasi czytelnicy wyłonili najlepszą produkcję i dzieło niezależne 2017 roku, a także najbardziej oczekiwany tytuł 2018 roku.

Assassin’s Creed Origins – znamy datę premiery trybu Discovery Tour

Vergil, 16 stycznia 2018, 20:09

Jeszcze przed premierą Assassin’s Creed Origins firma Ubisoft zapowiadała, że gra doczeka się trybu edukacyjnego. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery oraz cenę samodzielnej wersji Discovery Tour, przewidzianej na razie tylko na PC.

Assassin's Creed Origins - debiut aktualizacji 1.2.0 i data premiery DLC The Hidden Ones [news zaktualizowany]

Entelarmer, 16 stycznia 2018, 09:02

Firma Ubisoft ujawniła szczegóły dużej aktualizacji 1.2.0 do Assassin's Creed Origins, które wyjdzie dzisiaj i przygotuje grę pod premierę DLC The Hidden Ones. Sam dodatek ma zadebiutować 23 stycznia, a patch zaoferuje m.in. nowe zadanie i ułatwione wyścigi rydwanów.

Assassin's Creed Origins - premiera DLC The Hidden Ones i inne nowości w styczniu

Góral, 9 stycznia 2018, 11:24

Firma Ubisoft potwierdziła, że w tym miesiącu ukaże się pierwsze rozszerzenie fabularne do gry Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones. Ponadto otrzymamy dużą darmową aktualizację.

Nad Assassin's Creed nadal pracuje niemal tysiąc deweloperów

Jakub Mirowski, 18 grudnia 2017, 09:05

W rozmowie z serwisem VentureBeat dyrektor artystyczny Assassin's Creed Origins, Raphael Lacoste, ujawnił, że nad rozwojem serii nadal pracuje około 800-900 osób w różnych studiach Ubisoftu.

Assassin's Creed Origins - aktualizacja 1.1.0 poprawi grafikę

Góral, 12 grudnia 2017, 10:57

Firma Ubisoft poinformowała, że dziś ukaże się aktualizacja 1.1.0 do gry Assassin's Creed Origins, która poprawi grafikę, wprowadzi nowy poziom trudności, tryb Hordy i kilka innych atrakcji.

Ubisoft pyta o przyszłość serii Assassin's Creed

Góral, 11 grudnia 2017, 09:48

Firma Ubisoft wysłała do niektórych osób ankietę dotyczącą serii Assassin's Creed. Poruszono w niej m.in. kwestię realiów historycznych, w których miałaby się rozgrywać jedna z przyszłych odsłon.

Staw czoła bogini Sechmet w Assassin’s Creed Origins

Vergil, 7 grudnia 2017, 13:57

Do Assassin’s Creed Origins trafiła kolejna Próba bogów. Tym razem gracze mogą zmierzyć się z Sechmet, czyli egipską boginią wojny, której pokonanie gwarantuje nam cenne nagrody.