Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2018, 09:30

autor: Movis

Assassin's Creed: Origins dostanie tryb New Game +

Pracownik firmy Ubisoft potwierdził, że w Assassin's Creed: Origins znajdzie się oczekiwany przez fanów tryb nowa gra plus, który zapewni graczom nowe wyzwania po pierwszym przejściu tytułu.

Assassin's Creed: Origins okazało się jedną z najlepszych gier ubiegłego roku, nic więc dziwnego, że fani chcą spędzić w starożytnym Egipcie nieco więcej czasu. Jeden z użytkowników serwisu Reddit postanowił zapytać autorów gry, co stało się z nieśmiało wspominanym przez nich trybem New Game +. Zajmujący się społecznością gier Ubisoftu Dominik Voigt potwierdził, że takowa opcja trafi do tytułu, a więcej informacji firma zdradzi już wkrótce.

Zagraj to jeszcze raz, Bayek. - Assassin's Creed: Origins dostanie tryb New Game + - wiadomość - 2018-01-30
Zagraj to jeszcze raz, Bayek.

Pracownik nie ujawnił żadnych szczegółów – nie znamy daty premiery, ani dokładnych zasad powtórnego przechodzenia kampanii. Zwykle jednak gra „z plusem” odbywa się na wyższym poziomie trudności, oferuje dużo lepsze łupy, a do kolejnej przygody przenosimy zdobyty uprzednio ekwipunek. Prawdopodobnie podniesiony też zostanie maksymalny poziom doświadczenia Bayeka.

Origins cieszy się niezłym wsparciem po premierze gry. Od października spora grupa koderów w pocie czoła pracuje nad kolejnymi aktualizacjami, a tytuł co i rusz przypomina o sobie za pomocą kolejnych Prób Bogów. Równo tydzień temu ukazał się zaś spory dodatek The Hidden Ones, w którym odwiedzamy półwysep Synaj (fabuła i nowe zadania niezbyt przypadły jednak do gustu naszemu recenzentowi). Na horyzoncie widać za to zaplanowany na 20 lutego edukacyjny tryb Discovery Tour.

Kolejne duże DLC – The Curse of the Pharaohs – zostanie dołączone do gry 6 marca 2018 roku. Podobno odwiedzimy w nim starożytne Teby oraz zetkniemy się z tytułową klątwą.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Assassin’s Creed
  2. Poradnik do gry Assassin’s Creed Origins
  3. Recenzja gry Assassin’s Creed Origins