Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2018, 20:14

autor: Vergil

Assassin’s Creed Origins – znamy datę premiery trybu Discovery Tour

Jeszcze przed premierą Assassin’s Creed Origins firma Ubisoft zapowiadała, że gra doczeka się trybu edukacyjnego. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery oraz cenę samodzielnej wersji Discovery Tour, przewidzianej na razie tylko na PC.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Assassin’s Creed Origins otrzyma tryb edukacyjny, dzięki któremu gracze będą mogli poświęcić się wyłącznie zgłębianiu wiedzy na temat starożytnego Egiptu. Wariant rozgrywki ochrzczony mianem Discovery Tour zostanie udostępniony na wszystkich platformach jako darmowy dodatek, a jego premiera odbędzie się 20 lutego. Co ciekawe, na pecetach będzie można zaopatrzyć się w niego osobno (wówczas do jego uruchomienia nie będzie potrzebna podstawowa wersja gry), płacąc dwadzieścia dolarów, czyli niecałe siedemdziesiąt złotych.

Dlaczego będzie warto to zrobić? Otóż dzięki takiemu zabiegowi Assassin’s Creed Origins może stać się produkcją, którą bez wyrzutów sumienia zaprezentujemy swoim pociechom. Zacznijmy od tego, że po włączeniu Discovery Tour w Assassin's Creed Origins cały świat gry stanie przed nami otworem – będziemy mogli go zwiedzać, nie zaprzątając sobie głowy walką z przeciwnikami ani wykonywaniem zadań. Ponadto ów moduł wprowadzi tematyczne przewodniki opracowane przez historyków i egiptologów.

O tym, że niektórzy zaliczali kartkówki w szkole na podstawie wiedzy zaczerpniętej z Assassin’s Creed słyszy się od dłuższego czasu. Tryb Discovery Tour zapowiada się na nie lada gratkę dla każdego, kto chciałby pogłębić swoją wiedzę na temat antycznego Egiptu. - Assassin’s Creed Origins – znamy datę premiery trybu Discovery Tour - wiadomość - 2018-01-16
O tym, że niektórzy zaliczali kartkówki w szkole na podstawie wiedzy zaczerpniętej z Assassin’s Creed słyszy się od dłuższego czasu. Tryb Discovery Tour zapowiada się na nie lada gratkę dla każdego, kto chciałby pogłębić swoją wiedzę na temat antycznego Egiptu.

Brzmi to na tyle intrygująco, że śmiało można zaryzykować stwierdzenie, iż nawet osoby, które przygodę Bayeka mają już za sobą, powinny znaleźć tu coś dla siebie. Przed premierą rozszerzenia z pewnością doczekamy się materiałów promocyjnych, które powinny przybliżyć nam nową zawartość przygotowaną przez deweloperów.