Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2017, 11:09

autor: Góral

Assassin's Creed Origins - aktualizacja 1.1.0 poprawi grafikę

Firma Ubisoft poinformowała, że dziś ukaże się aktualizacja 1.1.0 do gry Assassin's Creed Origins, która poprawi grafikę, wprowadzi nowy poziom trudności, tryb Hordy i kilka innych atrakcji.

Poziom trudności Nightmare zapewni Wam większe wyzwanie. - Assassin's Creed Origins - aktualizacja 1.1.0 poprawi grafikę - wiadomość - 2017-12-13
Poziom trudności Nightmare zapewni Wam większe wyzwanie.
Assassin's Creed Origins – patch 1.1.0:
  • ukaże się dziś na PC, PS4 i XOne;
  • wprowadzi nowy poziom trudności, tryb Hordy, skalowanie przeciwników i obsługę HDR na PC-tach;
  • poprawiona zostanie grafika oraz szereg błędów.

Dziś gra Assassin's Creed Origins doczeka się kolejnej aktualizacji. Łatka oznaczona numerem 1.1.0 ukaże się na wszystkich platformach sprzętowych (konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste) i wprowadzi zapowiedziane ostatnio nowości – poziom trudności Nightmare, tryb Hordy na Arenie, a także system skalowania wrogów. Ponadto na PC-tach pojawi się wsparcie dla technologii HDR. To te najważniejsze zmiany, ale poza nimi jest jeszcze szereg innych wartych uwagi elementów.

W opublikowanej rozpisce zmian poinformowano m.in. o ulepszeniach związanych z oprawą graficzną, która została pogorszona w aktualizacji 1.05. Twórcy wprowadzą m.in. poprawione strumieniowanie tekstur, pozwalające uzyskać ich wyższą rozdzielczość. Zwiększony zostanie zasięg wyświetlania lepszej jakości geometrii Aleksandrii, otrzymamy poprawioną widoczność świątyni w Siwie, a w lokacji Hemon Mastaba ujrzymy więcej detali. Tego typu usprawnień jest jeszcze trochę – mowa np. o wyeliminowaniu błędów związanych z cieniowaniem, ładowaniem się drzew itd. Krótko pisząc, gra ma wyglądać lepiej, a dodatkowo doczeka się poprawionej stabilności działania.

Z innych wartych wzmianki elementów warto napisać o nowych opcjach dostosowywania postaci (kaptur, włosy i broda), dodaniu filtrowania „Uncompleted Locations” (nieukończone lokacje) na mapie, pojawi się możliwość schowania kompasu czy też opcja „Quit to Desktop” (wyjście do pulpitu) w menu pauzy. Naturalnie nie zabraknie poprawek rozmaitych błędów, np. postacie NPC mają się lepiej zachowywać, nie będzie już problemów z regeneracją zdrowia czy kłopotów z wczytywaniem się gry podczas korzystania z Senu.

Wydaje się, że otrzymamy sporo zmian na lepsze, więc czekamy na debiut aktualizacji i liczymy, że wraz z nią nie pojawią się kolejne problemy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins