Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2017, 09:00

autor: Góral

Assassin's Creed Origins - nowy poziom trudności, horda i inne atrakcje w grudniowej aktualizacji

Firma Ubisoft poinformowała, że w tym miesiącu Assassin's Creed Origins wzbogaci się m.in. o nowy poziom trudności oraz tryb hordy.

Ubisoft ujawnił grudniowe plany związane z grą Assassin's Creed Origins. W tym miesiącu pojawi się aktualizacja produkcji zwiększająca wyzwanie. Otrzymamy przede wszystkim poziom trudności Nightmare, który sprawi, że przeciwnicy będą niebezpieczniejsi i odporniejsi na zadawane obrażenia. Ponadto doczekamy się systemu skalowania wrogów. Po włączeniu tej opcji, gra automatycznie dostosuje słabszych przeciwników do naszego poziomu. Oprócz tego dostaniemy dwa nowe zadania – jedno tajemnicze, a drugie będące trybem Hordy. W Here Comes a New Challenger będziemy musieli odpierać kolejne fale kolejnych wrogów na arenie Cyrenem (zalecana postać na 32. poziomie doświadczenia). Wszystko to uzupełnią elementy z paczki Nightmare and First Civ, które będzie można znaleźć w Heka Chest.

Assassin's Creed Origins – Sechmet ostatnim przeciwnikiem w Próbie bogów. - Assassin's Creed Origins - nowy poziom trudności, horda i inne atrakcje w grudniowej aktualizacji - wiadomość - 2017-12-04
Assassin's Creed Origins – Sechmet ostatnim przeciwnikiem w Próbie bogów.
Assassin's Creed Origins w grudniu:
  • poziom trudności Nightmare,
  • tryb hordy,
  • skalowanie przeciwników;
  • nowa Próba bogów.

Poinformowano również o kolejnym wydarzeniu Trials of the Gods (Próba bogów). Do tej pory gracze mogli zmierzyć się z Anubisem i Sobkiem, a w tym miesiącu stawią czoła Sechmet – egipskiej bogini wojny. Będzie to ostatni tego typu przeciwnik, ale na pocieszenie pozostaje fakt, że deweloperzy jeszcze raz pozwolą zmierzyć się z poprzednimi bogami, więc będzie okazja do nadrobienia zaległości, jeżeli nie walczyliście z nimi wcześniej.

W opublikowanym komunikacie zdradzono także, że 12 grudnia do sprzedaży trafi nowa paczka – Gladiator Items Pack – zawierająca zbroję, tarczę, miecze i włócznię. Natomiast 26 grudnia otrzymamy Wacky Items Pack – zestaw składający się z czterech broni i wierzchowca. Niestety dokładny termin premiery aktualizacji nie jest jeszcze znany.