Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2017, 09:53

PUBG po raz trzydziesty siódmy z kolei liderem zestawienia. Top 10 Steam (26 listopada - 2 grudnia)

Playerunknown’s Battlegrounds nie daje sobie w kaszę dmuchać i nie daje żadnych szans steamowej konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem przebojów platformy cyfrowej dystrybucji firmy Valve.

Playerunknown’s Battlegrounds wkrótce powinien doczekać się pełnego wydania, a co za tym idzie, opuścić również wczesny dostęp i wtedy być może nastąpią w końcu jakieś zmiany na szczycie czołówki najchętniej kupowanych gier na Steamie, ale jak na razie to nadal najchętniej kupowana gra przez pecetowców. Po zakończonych wyprzedażach, na drugie miejsce wskoczyło Grand Theft Auto V, a na trzecie Counter-Strike: Global Offensive. Do pierwszej dziesiątki wróciło Divinity: Original Sin II. Uznaniem graczy cieszy się także szósta część popularnej Cywilizacji, która na niniejszej liście znalazła się aż w dwóch wersjach. Notowanie zamyka NieR: Automata, które zaliczyło niestety spadek o cztery pozycje w stosunku do poprzedniego tygodnia.

PUBG po raz trzydziesty siódmy z kolei liderem zestawienia. Top 10 Steam (26 listopada - 2 grudnia) - ilustracja #1

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Grand Theft Auto V

3.

Counter-Strike: Global Offensive

4.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja gry roku

5.

Call of Duty: WWII

6.

Assassin’s Creed Origins

7.

Divinity: Original Sin II

8.

Sid Meier’s Civilization VI

9.

Sid Meier’s Civilization VI

10.

NieR: Automata

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.