Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 września 2022, 18:22

autor: Krzysiek "kalwa" Kalwasiński

Amazon Prime Gaming na wrzesień 2022 z 8 grami [Aktualizacja: Cień Mordoru już dostępny]

Do usługi Amazon Prime Gaming trafiły nowe gry. Są to m.in. Assassin’s Creed Origins, Football Manager 2022 i Śródziemie: Cień Mordoru.

Gry w Amazon Prime Gaming na wrzesień 2022 roku są już dostępne do pobrania. Zalogujcie się na swoje konta i przypiszcie m.in. Assassin’s Creed Origins i Football Manager 2022. Dołączyła już do nich również gra Śródziemie: Cień Mordoru.

Do usługi Amazon Prime Gaming wraz z początkiem września trafi kilka solidnych gier. Parę godzin temu zasugerował to przeciek pochodzący ze strony Dealabs, od praktycznie nieomylnego użytkownika billbil-kun, a teraz jest on już potwierdzony. Abonenci będą mogli przypisać do swoich kont osiem gier, w tym trzy większe produkcje.

Usługę Amazon Prime Gaming kupisz tutaj

  1. Assassin’s Creed Origins nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. To kolejna odsłona bardzo popularnego cyklu gier akcji w otwartym świecie, stanowiąca jednak swoisty restart serii, który nieco zmienił formułę (choćby poprzez wprowadzenie mechanik nieobecnych w poprzednikach). Jest to też pierwsza odsłona serii osadzona w starożytności.
  2. Football Manager 2022 to najnowsza odsłona cenionej serii symulatorów pozwalających objąć rolę menadżera klubu piłkarskiego. Odpowiada za nią studio Sports Interactive, które doskonali formułę cyklu od wielu lat.
  3. Śródziemie: Cień Mordoru jest osadzoną w Tolkienowskim uniwersum grą akcji z otwartym światem. Fabuła gry umiejscowiona jest pomiędzy Hobbitem a pierwszym tomem Władcy Pierścieni. Wcielamy się w Taliona, który w akcie zemsty wyrusza naprzeciw armii Saurona.
  4. The Dig to klasyczna przygodówka point ‘n’ click opracowana przez studio LucasArts. Warto zaznaczyć, że napisaniem opowieści na rzecz gry zajął się sam Steven Spielberg, nawiązując do swojego serialu z 1985 roku pod tytułem Niesamowite historie.
  5. Defend the Rook jest przedstawicielem gatunku tower defense, wzbogaconym przez elementy gier RPG oraz soulslike. Całość opiera się na toczeniu turowych starć na szachownicy i bronieniu należącej do nas wieży.
  6. We. the Revolution jest dziełem polskiego studia Polyslash. To nietypowa hybryda gatunkowa, w której stajemy przed moralnie niejednoznacznymi decyzjami. Wcielamy się w sędziego Trybunału Rewolucyjnego i decydujemy o życiu i śmierci mieszkańców Paryża objętego rewolucją.
  7. Castle on the Coast to pocieszna platformówka z żyrafą w roli głównej (pierwsza na świecie – jak zapewniają twórcy). Całość opiera się w dużej mierze na ogólnie rozumianym zbieractwie (stąd przynależność do nurtu „collect-a-thon”) i przemierzaniu trójwymiarowych lokacji. Grać można również w trybie kooperacji.
  8. Word of the Law: Death Mask Collector’s Edition jest jedną z tych gier, w których fabułę poznajemy poprzez odnajdywanie ukrytych elementów na ekranie i rozwiązywanie łamigłówek. Czysty relaks. Edycja kolekcjonerska zawiera bonusowy rozdział i kilka innych atrakcji.

Oprócz wymienionych wyżej gier, opłacający abonament będą mogli cieszyć się też dodatkową zawartością do takich produkcji jak Valorant, Destiny 2 czy Call of Duty: Warzone. W międzyczasie zachęcamy do przypisania sobie gier z sierpnia – o ile jeszcze tego nie zrobiliście.

  1. Amazon Prime Gaming na sierpień 2022
  2. Amazon podnosi cenę Prime w kilku krajach Europy

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.