Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2018, 16:49

autor: Góral

Assassin's Creed Origins - drugi dodatek będzie większy niż pierwszy

Na forum Reddit pojawiła się mapa nowego regionu, który zadebiutuje w dodatku The Curse of the Pharaohs do gry Assassin's Creed Origins.

Assassin's Creed Origins - drugi dodatek będzie większy niż pierwszy - ilustracja #1
The Curse of the Pharaohs w skrócie:
  • nowy, duży region;
  • zwiększony maksymalny poziom postaci;
  • dodatkowe umiejętności;
  • nowi przeciwnicy;
  • premiera wyznaczona na 13 marca.

Dwa dni temu poznaliśmy szczegóły oraz datę premiery The Curse of the Pharaohs – drugiego dużego rozszerzenia do gry Assassin's Creed Origins. Firma Ubisoft zdradziła, że w dodatku udamy się do nowego regionu z miastem Teby, Doliną Królów oraz sandboksowymi lokacjami w zaświatach. Jeden z użytkowników forum Reddit postanowił zrekonstruować mapę z nadchodzącego rozszerzenia na podstawie materiałów wideo dostępnych w sieci. Region zdaje się być większy niż ten z wypuszczonego w styczniu The Hidden Ones. Zresztą informacje ujawnione przez dewelopera oraz sama cena sugerują, że faktycznie tak będzie. Pierwszy dodatek wyceniono bowiem na 42 zł. Drugi ma kosztować 20 dolarów, co po przeliczeniu daje jakieś 68 zł, a więc sporo więcej.

Mapa z The Curse of the Pharaohs / Źródło: Tattimatonen na forum Reddit. - Assassin's Creed Origins - drugi dodatek będzie większy niż pierwszy - wiadomość - 2018-02-26
Mapa z The Curse of the Pharaohs / Źródło: Tattimatonen na forum Reddit.
Mapa z dodatku The Hidden Ones / Źródło: powerpyx.com - Assassin's Creed Origins - drugi dodatek będzie większy niż pierwszy - wiadomość - 2018-02-26
Mapa z dodatku The Hidden Ones / Źródło: powerpyx.com

Większy region to jednak nie wszystko. Oprócz niego w The Curse of the Pharaohs doczekamy się także zmiany klimatu, gdyż z walki z normalnymi ludźmi przeskoczymy do konieczności toczenia starć z nadprzyrodzonymi istotami. Mowa o nieumarłych faraonach, ogromnych skorpionach czy też bossach pokroju Anubisa. Ponadto dodatek ponownie zwiększy maksymalny poziom postaci, tym razem do 55. levelu, pojawią się nowe umiejętności i kilka innych atrakcji.

Premiera rozszerzenia odbędzie się 13 marca. Wcześniej wspomnieliśmy, że ma ono kosztować około 68 zł, ale jeżeli posiadacie przepustkę sezonową, to dodatek jest już wliczony w jej cenę.