Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2018, 08:30

autor: Góral

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - data premiery i gameplaye

Firma Ubisoft zdradziła szczegóły na temat dodatku The Curse of the Pharaohs do gry Assassin's Creed Origins oraz jego datę premiery. Ponadto mamy nagrania z rozgrywką.

W The Curse of the Pharaohs Bayek stawi czoła nieumarłym faraonom. - Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - data premiery i gameplaye - wiadomość - 2018-02-25
W The Curse of the Pharaohs Bayek stawi czoła nieumarłym faraonom.
The Curse of the Pharaohs w skrócie:
  • drugi duży dodatek do Assassin's Creed Origins;
  • zaoferuje nową kampanię z nieumarłymi faraonami;
  • pojawi się kolejny region;
  • rozszerzenie ukaże się 13 marca.

Firma Ubisoft zdradziła szczegóły związane z The Curse of the Pharaohs – drugim dużym rozszerzeniem do Assassin's Creed Origins. Przy okazji w sieci pojawiły się też materiały z rozgrywką. Nie ma sensu publikować ich wszystkich, ale dwa, w tym jeden trwający aż pół godziny, załączamy do wiadomości.

W nowym dodatku Bayek uda się do Teb, by znaleźć tajemniczy artefakt. Zadanie szybko okaże się dużo trudniejsze, niż zakładał, gdyż po ulicach miasta zamiast normalnych żołnierzy pałętają się nieumarli faraonowie, zabijający bezbronnych mieszkańców. Sytuacja ma najpewniej związek z rabusiami plądrującymi grobowce w Dolinie Królów. Naszym celem będzie odzyskanie skradzionych artefaktów związanych z każdym faraonem.

Deweloperzy Ubisoftu oddadzą do naszej dyspozycji kolejny duży region wypełniony rozmaitymi aktywnościami. Oprócz samego miasta Teb, odwiedzimy też wspomnianą Dolinę Królów. Poza tym udamy się do zaświatów faraonów. Będą to niezależne, otwarte lokacje połączone z portalami w ich grobowcach. Trafimy w nich na niebezpiecznych przeciwników pokroju Anubisa czy też ogromnych skorpionów. Część istot mieszkających w tych dziwnych miejscach przedrze się do rzeczywistości. Będą to m.in. Cienie Faraonów (Shadows of the Pharaohs), pojawiające się jako tymczasowi bossowie. Za ich pokonanie otrzymamy łupy, ale walki z nimi nie będą proste i mają stanowić wyzwanie dla wysokopoziomowych postaci.

Jeżeli o tym mowa, w The Curse of the Pharaohs zostanie podniesiony maksymalny level postaci do 55. Pojawi się też siedem nowych zdolności do odblokowania. Niektóre będą wzmocnieniami posiadanych już umiejętności. Np. Dash Boost ma dawać premie do zadawanych obrażeń po udanych unikach. Pojawi się też coś dla łuczników, w tym możliwość przebijania tarcz w pełni naładowanym strzałem z łuku myśliwskiego, a Favor of Osiris nagrodzi Bayeka za przebywanie w zaświatach, odnawiając zapas narzędzi i strzał. Łącznie na nowe skille potrzebować mamy piętnastu punktów.

Premiera The Curse of the Pharaohs została zaplanowana na 13 marca. Dodatek zostanie udostępniony wszystkim posiadaczom przepustki sezonowej na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach. Będzie go można również kupić osobno za niecałe 20 dolarów (około 68 zł).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach