Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2018, 09:25

autor: Adrian Werner

Ruszyła druga tura zamkniętych beta-testów Sea of Thieves

Ruszyły kolejne zamknięte beta-testy Sea of Thieves. Biorą w nich udział osoby, które złożyły pre-order, oraz te wylosowane spośród chętnych zarejestrowanych na oficjalnej stronie gry. Autorzy wciąż przyznają nowe kody, i to w dużych ilościach, więc nie jest za późno, aby spróbować dołączyć do drugiej z tych grup.

Pełna wersja ukaże się 20 marca. - Ruszyła druga tura zamkniętych beta-testów Sea of Thieves - wiadomość - 2018-02-25
Pełna wersja ukaże się 20 marca.

Niecały miesiąc dzieli nas od premiery Sea of Thieves, czyli pirackiego MMO studia Rare. Już teraz jednak można przetestować grę dzięki kolejnym zamkniętym testom, które ruszyły wczoraj i potrwają do jutra, do 11:00. W zabawie biorą udział posiadacze pecetów oraz konsoli Xbox One.

Tak jak w przypadku poprzedniej bety tego typu, wersja testowa dostępna jest dla graczy z pre-orderami. Alternatywnie można zarejestrować się za darmo w tzw. „Insider Programme”. Ta druga metoda nie gwarantuje możliwości przetestowania gry, ale warto spróbować, gdyż autorzy wciąż w dużych ilościach przyznają nowe kody, nawet osobom, które zarejestrowały się dopiero teraz.

SEA OF THIEVES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Rare
  2. Wydawca: Microsoft
  3. Gatunek: MMO
  4. Platformy: XONE, PC
  5. Data premiery: 20 marca 2018 r.

Przed wzięciem udziału w testach warto zaznajomić się z udostępnionymi niedawno wymaganiami sprzętowymi pecetowej wersji gry, zwłaszcza że autorzy poszli znacznie dalej niż większość innych deweloperów, podając aż sześć możliwych konfiguracji, zależnie od pożądanego poziomu detali i rozdzielczości.

Trwająca obecnie zamknięta beta jest prawdopodobnie ostatnią, jaka zostanie zorganizowana przed premierą. Nie znaczy to jednak, że nie pojawi się kolejna możliwość sprawdzenia Sea of Thieves przed debiutem rynkowym. Fani spędzili ostatnie tygodnie, grzebiąc w kodzie gry i znaleźli tam informacje sugerujące, że w planach są również otwarte testy.

Przypomnijmy, że Sea of Thieves zmierza na konsolę Xbox One oraz pecety (tylko w wersji na Windows 10) i pozwoli na wspólną zabawę posiadaczom obu platform. Gra trafi do sprzedaży 20 marca.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Sea of Thieves – czy piracka gra powtórzy błędy Ubisoftu? (zapowiedź)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.